رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
  • کد خبر : ۳۶۶۸۹
  • چاپ خبر : پیام تسلیت ستادنماز جمعه  بافق به خانواده شهید میرغنی زاده و سلیمانی

پیام تسلیت ستادنماز جمعه بافق به خانواده شهید میرغنی زاده و سلیمانی

به گزارش آفتاب بافق،ستاد نماز جمعه شهرستان بافق با صدور پیامی رجعت ملکوتی مرحومه مغفوره مادر شهید سید روح ا… میرغنی زاده  را به حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی و خانواده شهید والا مقام میرغنی زاده  تسلیت گفت.  متن پیام به شرح زیر می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون […]

به گزارش آفتاب بافق،ستاد نماز جمعه شهرستان بافق با صدور پیامی رجعت ملکوتی مرحومه مغفوره مادر شهید سید روح ا… میرغنی زاده  را به حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی و خانواده شهید والا مقام میرغنی زاده  تسلیت گفت.

 متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج سید جواد سلیمانی ، امام جمعه معظم بافق

جناب آقایان دکتر سید محمد و سید علی میرغنی زاده بافقی

سلام علیکم

خبر ارتحال همشیره علویه فاضله ماجده شما بزرگوار و والد معظمه عفیفه آقایان دکتر میرغنی زاده بافقی ، آن بانوی حامل لواء صبر و بردباری زینب کبری (س)، مادر نجیبه و صبور شهید گرانقدر سید روح الله میرغنی زاده بافقی که در طول حیات پر ثمر خویش در مسیر اشاعه اخلاق و سیره تابناک اجداد طاهرینش (ع) و احیای آرمان شهداء و نام، یاد و خاطره آن شهید سعید از هیچ کوششی فروگذار نکرد، موجب تألم و تاثر خاطر ما و دوستان گردید.

اینک که آن علویه عظیم الشأن و پرهیزگار پس از تحمل عوارض ناشی از بیماری به شهد شیرین دیدار فرزند شهید عزیزش کامروا گردیده، ضمن آرزوی برخورداری از رحمت واسعه الهی و اعلی درجات روضه رضوان برای آن عزیزه سفر کرده، ارتحال ایشان را به شما بزرگوار ، فرزندان نیک سرشت و انقلابی ، خانواده معزز ، قاطبه اقارب و دوستان و بالاخص خانواده معظم شهداء و ایثارگران ، تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق صبوری در این مصیبت بزرگ را مسئلت می نمایم.

نیک بدانیم، او تنها به آغوش خداوند بازگشت که بالاترین آرامش روح آدمیست، اگرچه اندوه بزرگی بر قلب ما سنگینی می کند…از خدا می خواهیم روح بلند آن علویه متقیه را در سایه رحمت جاویدانش قرار دهد و ما را برای دیدن جای خالی آن عزیز شکیب سازد.

والسلام علیها یوم ولدت و یوم ماتت و یوم تبعث حیهً

            ستاد برگزاری نماز جمعه بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده