رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۵
  • کد خبر : ۳۸۴۳۷
  • چاپ خبر : گندله حاصل تلاش و دلسوزی مسئولان مجموعه سنگ اهن است
رئیس شورای شهرستان در بازدید از گندله:

گندله حاصل تلاش و دلسوزی مسئولان مجموعه سنگ اهن است

محمد رنجبر رئیس شورای شهرستان بافق در جلسه ای صبح امروز پس از بازدید از پروژه های سنگ آهن و گندله گفت: در بحث پروژه گندله سه چاهون آقای عسکری و همکارانشان  به عنوان فرد بومی و دلسوز این شهر تلاش در تحقق این پروژه نمودند. به گزارش آفتاب بافق: محمد رنجبر رئیس شورای شهرستان […]

محمد رنجبر رئیس شورای شهرستان بافق در جلسه ای صبح امروز پس از بازدید از پروژه های سنگ آهن و گندله گفت: در بحث پروژه گندله سه چاهون آقای عسکری و همکارانشان  به عنوان فرد بومی و دلسوز این شهر تلاش در تحقق این پروژه نمودند.

به گزارش آفتاب بافق: محمد رنجبر رئیس شورای شهرستان بافق امروز پس از بازدید از پروژه های سنگ آهن و گندله در نشست خود با اعضای کارگروه و شرکت،ضمن تشکر از هماهنگی های انجام گرفته،و تلاش های مجموعه سنگ آهن در انجام روند کار پروژه گندله گفت: در بحث پروژه گندله سه چاهون آقای عسکری و همکارانشان  به عنوان فرد بومی و دلسوز این شهر تلاش در تحقق این پروژه نمودند. حتی در جلسه ای که تهران با وزیر محترم انجام گرفت،این مطلب عنوان شد که این معدن برای تامین حقوق بازنشته های صندوق فولاد در اختیار گذاشته شد،اما بحمدلله شرایط به شکلی دیگر رغم خورد تا این نعمت در لباس نقمت خود را نشان دهد و ما بتوانیم علی رغم مشکلات حاکم با سعی و تلاش عزیزان امروز بتوانیم شهر را صاحب گندله کنیم و شاهد بهره برداری نزدیک پروژه این پروژه ای باشیم که آینده بافق را در راستای رشد و توسعه و قرار گرفتن در جایگاه اول در بحث معادن کشور باشیم.

وی با اشاره به اقدامات و تلاش های انجام گرفته در پروژه گندله توسط مدیر عامل شرکت سنگ آهن افزود: چه شورای قبل و چه مسئولان شورا حاضر هر کجا که نیاز بوده برای حمایت و همکاری از دلسوزان این شهر در صحنه حاضر بوده اند .در جلسه ای که با وزیر محترم برگزار شد مشکلات و خواسته های شرکت سنگ اهن مطرح شد،و حقیقتا اتفاقات خوبی افتاد،تلاش هایی که از سوی آقای عسکری انجام گرفته جای قدردانی دارد. درست است که اختلاف نظرها همیشه وجود دارد اما آنچه که همیشه در بحث های شهر الویت داشته است، منافع شهر بوده و همه مسئولان به جد در این راستا اقدام کرده اند.

رنجبر در پایان سخنان خود با اشاره به بازدید انجام گرفته از پروژه راه اصلی و جاده دسترسی تصریح کرد: برخی شاید متوجه اقدامات نباشند اما

همین جاده ای که در چراغ خاموشی با تلاش عزیزان مشغول اجرا است،اهمیت و تاثیرش از کار دو کارخانه کمتر نیست. بنده به سهم خود از همت و تلاش همه عزیزان تشکر میکنم. متاسفانه گاه حرف هایی گفته می شود که نمی شود به علت شرایط و وضعیت پاسخی داد اما همه باید بدانند که حقیقتا دارد کار انجام می شود.

بار دیگر از جناب اقایان فلاح،میر طاهری،دکتر میرزایی، مهندس شفیع بخاطر تلاش و هماهنگی های انجام گرفته برای بازدید امروز مسئولان از پروژه های سنگ آهن تشکر می کنم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده