رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  • کد خبر : ۳۹۰۰۶
  • چاپ خبر : پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب درپی حادثه تلخ و مصیبت ‌بار زمین‌ لرزه در غرب کشور

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب درپی حادثه تلخ و مصیبت ‌بار زمین‌ لرزه در غرب کشور

به گزارش آفتاب بافق، درپی حادثه تلخ و مصیبت ‌بار زمین‌ لرزه در غرب کشور رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن صدور پیام تسلیت از همه دستگاه ها خواستند با سرعت و همه توان به یاری آسیب‌ دیدگان بشتابند. متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم با تأسف و اندوه فراوان خبر […]

به گزارش آفتاب بافق، درپی حادثه تلخ و مصیبت ‌بار زمین‌ لرزه در غرب کشور رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن صدور پیام تسلیت از همه دستگاه ها خواستند با سرعت و همه توان به یاری آسیب‌ دیدگان بشتابند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

با تأسف و اندوه فراوان خبر زمین‌لرزه در غرب کشور را که به جان‌باختن جمعی از هم‌میهنان عزیز و زخمی شدن جمعی بیشتر انجامیده و خسارات بسیاری پدید آورده است، دریافت کردم.

وظیفه مسئولان آن است که در همین اولین ساعات با همه‌ی همّت و توان به یاری آسیب‌دیدگان بویژه در زیر آوار ماندگان بشتابند و با بهره‌گیری سریع از همه‌ی امکانات موجود، از افزایش تلفات جلوگیری کنند. ارتش و سپاه و بسیج، با نظم و سرعت به آوار برداری و انتقال مجروحان کمک کنند و دستگاههای دولتی چه نظامی و چه غیر نظامی همه‌ی توان خود را برای یاری آسیب دیده‌ها و خانواده‌های آنان به صحنه آورند.

اینجانب از اعماق دل، این حادثه‌ی تلخ و مصیب‌بار را به ملّت ایران بخصوص به مردم عزیز استان کرمانشاه و به ویژه به خانواده‌های مصیبت‌زده تسلیت عرض میکنم و متضرعانه از خداوند متعال میخواهم که این محنت و رنج را مایه‌ی جلب رحمت و فضل خود قرار دهد و بر صبر و پایداری و مقاومت ملّت عزیزمان بیفزاید.

از همه‌ی کسانی‌که میتوانند به نحوی در سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست میکنم که به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند.

والسلام علیکم و رحمة الله

سیّد علی خامنه‌ای

۲۲ آبان ۱۳۹۶

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده