رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
  • کد خبر : ۳۹۶۲۸
  • چاپ خبر : پیام تبریک رئیس شورای شهربافق به مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک رئیس شورای شهربافق به مناسبت هفته بسیج

به گزارش آفتاب بافق، سید محمد باقی زاده،رئیس شورای شهر بافق طی پیامی ضمن تبریک هفته بسیج به مردم ولایتمدار بویژه بسیجیان دلاورشهرستان بافق،برای کلیه ایثارگران وتلاشگران بسیجی آرزوی توفیق وسربلندی کرد. متن پیام به شرح ذیل می باشد: به نام خدا واژه ارزشمند “بسیجی” از جمله واژه هایی است که به لطف انفاس قدسی […]

به گزارش آفتاب بافق، سید محمد باقی زاده،رئیس شورای شهر بافق طی پیامی ضمن تبریک هفته بسیج به مردم ولایتمدار بویژه بسیجیان دلاورشهرستان بافق،برای کلیه ایثارگران وتلاشگران بسیجی آرزوی توفیق وسربلندی کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

به نام خدا

واژه ارزشمند “بسیجی” از جمله واژه هایی است که به لطف انفاس قدسی امام (ره) تنها در لغت نامه و دایره المعارف انقلاب اسلامی یافت می شود. بسیجی فرد عاشقی است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام، قرآن، انقلاب و ولایت کرده است . ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی تفکر بسیجی است که ما را میتواند به گوشه هایی از حیات معنوی او رهنمون و ماهیت و شخصیت واقعی این انسان معنوی و الهی را برای ما روشن می سازد بسیج مایه سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی و مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری نیز متجلی است به فرمایش مقام معظم رهبری بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه ای است که در اسلام، قرآن، امام زمان (عج) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است.

اینجانب ضمن تبریک هفته بسیج به مردم ولایتمدار بویژه بسیجیان دلاورشهرستان بافق و پاسداشت یاد شهیدان راه انقلاب ومیهن اسلامی، برای کلیه ایثارگران وتلاشگران بسیجی آرزوی توفیق وسربلندی مسئلت می نمایم.

 ومن الله التوفیق

رئیس شورای اسلامی شهر بافق

سید محمد باقی زاده

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده