رفتن به بالا
  • جمعه - 10 آذر 1396 - 14:29
  • کد خبر : ۴۰۶۸۰
  • چاپ خبر : برگزاری دومین دوره مسابقات قهرمانی موتورسواری کشور در بافق+تصاویر
رئیس هیئت موتورسواری بافق :

برگزاری دومین دوره مسابقات قهرمانی موتورسواری کشور در بافق+تصاویر

دومین دوره مسابقات قهرمانی موتورسواری کشور در بافق به میزبانی مجموعه آبشار و پیست موتورسواری آن برگزار می شود. به گزارش آفتاب بافق،نوروززاده،رئیس هیئت موتورسواری بافق در گفتگو با خبرنگار آفتاب با اعلام این خبر گفت: در این دوره از مسابقات،شهرستان بافق به عنوان دارنده بهترین پیست موتورسواری در استان و همچنین یکی از برترین […]

دومین دوره مسابقات قهرمانی موتورسواری کشور در بافق به میزبانی مجموعه آبشار و پیست موتورسواری آن برگزار می شود.

به گزارش آفتاب بافق،نوروززاده،رئیس هیئت موتورسواری بافق در گفتگو با خبرنگار آفتاب با اعلام این خبر گفت: در این دوره از مسابقات،شهرستان بافق به عنوان دارنده بهترین پیست موتورسواری در استان و همچنین یکی از برترین و بزرگترین پیست های کشور،مفتخر به برگزاری مسابقات قهرمانی موتورسواری کشور به میزبانی مجموعه آبشار است.

وی افزود: این مسابقات در تمام رده های سنی برگزار خواهد شد،که در رده نونهالان کلاس های 65 و 85 سی سی، در رده نوجوانان کلاس 150 سی سی،رده بزرگسالان کلاس های 250 و 450 سی سی و همچنین پیش کسوتان انجام خواهد گرفت.

نوروززاده با بیان این که هم اکنون دوره های تمرینی برای مراحل انتخاباتی مسابقات کشوری در حال انجام است،گفت: امروز تیم هایی از کرمان،سیرجان،یزد و بافق دوره های تمرینی خود را برای مرحله انتخابی مسابقات انجام خواهند داد تا در پایان از هر استان یک تیم به عنوان شرکت کننده در مسابقات کشوری که در 24 آذرماه به نام شهید محیط بان قنبری زاده برگزار می شود،انتخاب گردد.

وی نکته حائز اهمیت در راه اندازی پیست موتورسواری بافق را افزایش حضور موتورسواران عنوان کرد و افزود: با راه اندازی پیست موتورسواری بافق،امسال تعداد موتور سواران شهرستان برای آموزش و قرار گرفتن در سطح قهرمانی،چندین برابر افزایش پیدا کرده است. هم اکنون 4 ورزشکار در سطح کشوری داریم، که امیدواریم این عزیزان امسال با حضور در مسابقات قهرمانی کشور،حائز رتبه شوند.

رئیس هیئت موتورسواری بافق در پایان سخنان خود ورزش موتور سواری را با توجه به رعایت تمام اصول و ضوابط آن یک ورزش سالم و پر هیجان دانست و عنوان کرد: ما در این مکان شاهد حضور موتورسواران در تمام رده های سنی از نونهالان تا بزرگسالان هستیم،که با یادگیری تمام ضوابط و قوانین این ورزش با امنیت کامل مشغول این فعالیت ورزشی سالم هستند.

وی امنیت روانی و سلامت رانندگی افرادی که در زمینه ورزش موتور سواری فعالیت می‌کنند را نسبت به سایر افراد بیشتر دانست و گفت: تمام افراد نیاز به تخلیه انرژی و هیجان های درونی خود دارند و عدم بروز این هیجان ها می تواند افراد را با مشکلات روحی یا انجام رفتار های مخاطره‌آمیز مانند خشونت و سرعت بالا هنگام رانندگی و تصادف مواجه کند،که  بروز این رفتارها موجب آسیب به خود فرد یا دیگران می‌شود و گاهی جبران این اتفاق‌ها در برخی موارد غیرممکن است. وقتی انرژی و هیجان ورزشکار در این مکان ها تخلیه شود هنگام رانندگی در سطح شهر با آرامش و امنیت بیشتری نسبت به سایر افراد که در این حرفه فعالیت ندارند،عمل خواهند کرد.

نوروززاده به خانواده ها توصیه کرد تا با حمایت فرزندان علاقمند خود به ورزش موتور سواری،آنان را به سمت این ورزش هدایت کنند تا با آموزش های صحیح توسط مربیان و عوامل فنی بسیار خوب موجود در این پیست،سبب بهره مندی جوانان و نوجوانان از  سطح نشاط و سلامت مضاعف شوند.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده