رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲
  • کد خبر : ۴۱۵۵۹
  • چاپ خبر : آنا و جوزف از ایتالیا تا شادکام+تصاویر

آنا و جوزف از ایتالیا تا شادکام+تصاویر

به گزارش آفتاب بافق،روستای شادکام یکی از مناطق خوش آب و هوا در دل کوه های شرقی بافق است که به دلیل فضای دیدنی روستا و همچنین قدمت بالای درخت سرو آن،می توان گفت یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری در استان و شهرستان بافق است. بدون شک اگر به ظرفیت های موجود درروستاها توجه […]

به گزارش آفتاب بافق،روستای شادکام یکی از مناطق خوش آب و هوا در دل کوه های شرقی بافق است که به دلیل فضای دیدنی روستا و همچنین قدمت بالای درخت سرو آن،می توان گفت یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری در استان و شهرستان بافق است.

بدون شک اگر به ظرفیت های موجود درروستاها توجه شود،شاهد توسعه صنعت گردشگری و همچنین درآمد زدایی برای مردمان روستا به جهت فروش محصولات کشاورزی و دامی آنان خواهیم بود.و این نقطه پررنگی است که در گفتگو با 2 توریست ایتالیایی در سرای بهشت روستای شادکام مشهود بود.

آنا و جوزف 2 توریست گردشگر که از کشور ایتالیا به ایران سفر کرده اند تا در دوره 40 روز اقامت خود از شهرهای مختلف و نقاط تاریخی آن بازدید کنند.

آن ها امروز پس از 10 روز گردشگری از تهران و کاشان،طی معرفی دوستان بافقی خود به این شهرستان سفر کرده اند تا از جاذبه های گردشگری ان و روستای شادکام دیدن کنند.

دیدن  شهرهای کوچک از برنامه های آنا و جوزف بود، که سبب شد آنان را مهمان بافق و روستای شادکام کند.هر دو با شادی از حضور در این روستا و سرای بهشت،آن را مکانی زیبا و شبیه به شهر خود دانستند.

برخورد مردمان روستا،دیدن طبیعت زیبای آن و سرای بهشت سبب شده بود تا تجربه ای و خاطره شیرین در دفتر جهانگردی آنان ثبت شود.

به گفته خودشان سه سال که همراه دوستان سفرهای گردشگری خود را به کشورهای مختلف آغاز نموده اند و ایران پنجمین کشوری است که بعد ازروسیه،اکراین،میانمار و هند سفر می کنند تا از جاذبه های گردشگری آن دیدن کنند.

آنان هدف از سفر خود را به ایران گفتگو و آشنایی با مردمان خون گرم آن عنوان نمودند. اما آداب و رسوم فراوان واقع شده در هر شهر و حفظ آن،سبب شگفتی و بیان گر گسترده بودن فرهنگ غنی این کشور ایران و مردم آن دانستند.

آنا و جوزف در برنامه 40 روزه ایرانگردی خود پس از بافق به اصفهان،شیراز و در نهایت قشم برای بازگشت دوباره به ایتالیا سفر خواهند کرد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده