رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۱
  • کد خبر : ۴۱۵۷۵
  • چاپ خبر : نشست هم اندیشی اعضای شورای شهر بافق و مسئولین آموزش و پرورش

نشست هم اندیشی اعضای شورای شهر بافق و مسئولین آموزش و پرورش

به گزارش آفتاب بافق، نشست هم اندیشی پیرامون مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش شهرستان بافق با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین آموزش و پرورش برگزار گردید . اعضای شورای اسلامی شهر بافق پس از شرکت در مراسم زیارت عاشورا که در محل نمازخانه مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید در جلسه […]

به گزارش آفتاب بافق، نشست هم اندیشی پیرامون مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش شهرستان بافق با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین آموزش و پرورش برگزار گردید .

اعضای شورای اسلامی شهر بافق پس از شرکت در مراسم زیارت عاشورا که در محل نمازخانه مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید در جلسه شورای معاونین این مدیریت حضور یافتند .

در ابتدای این جلسه رنجبر،مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم به اعضای شورای اسلامی شهر، در مورد  دیدگاه حاکم بر شهرستان در حوزه آ.پ مطالبی را بیان نمود و گفت : مشارکت بسیاری از شرکت ها،معادن و خیرین در حوزه تعلیم وتربیت کمرنگ است و نیاز به همفکری و مساعدت بیشتر در این زمینه است .

شریعتی معاون پشتیبانی در مورد کمبود نیروی انسانی و مشکلات موجود در این حوزه ،بویژه مشکل اجاره بهای زمین های وقفی مطالبی را بیان نمود .

همچنین قاسم زاده معاون پرورشی و فرهنگی گفت : استعدادهای خوبی در بین دانش آموزان در زمینه های فرهنگی و هنری وجود دارد و کسب رتبه های برتر استانی و کشوری بیانگر این مسئله می باشد که نیاز به تشویق و تقدیر دارد .

 وی پیرامون اردوگاه شهید مطهری و نیاز به توسعه و تجهیز ان برای استفاده دانش آموزان نکاتی را مطرح نمود .

سپس یاوری معاون آموزشی در مورد کمبود مشاوره و مسائل آموزشی ،بویژه کمبود شدید تجهیزات هنرستان ها در مدارس نکاتی را بیان کرد .

در ادامه این جلسه باقی زاده رئیس شورای  شهر بافق ضمن تشکر از تلاش مسئولین آموزش و پرورش،گفت : همه مسئولین و دست اندرکاران شهرستان باید با کمک یکدیگر برای توسعه و پیشرفت آموزش و پرورش گام بردارند .

وی قول پیگیری جهت تشکیل جلسه ای با حضور مسئولین شهرستان،مدیران و پیمانکاران شرکت ها و معادن شهرستان جهت تسریع در رفع مشکلات مطرح شده را داد .

رنجبر رئیس شورای شهرستان بافق نیز به این نکته اشاره کرد که برای نتیجه گیری در امر آموزش و پرورش بخصوص کنکور،باید سرمایه گذاری شود تا بتوان در سالهای آینده ثمره آنرا در جامعه دید .

محمدی عضو شورای شهر نیز افزود: انگیزه یادگیری باید به طور ریشه ای از دوره دبستان، مورد نظر قرارگیرد و بایستی توجه بیشتری به رشته های انسانی نمود تا در آینده در بحث مدیریت شهری دچار مشکل نشویم .

در پایان حجت الاسلام تفکری نایب رئیس شورای اسلامی شهربافق در مورد حضور ائمه جماعت برای برگزاری نماز در مدارس و مسائل پرورشی پیشنهاداتی را بیان نمود و خواستار تشکیل کارگاه توجیهی با حضور اساتید کشوری برای مربیان تربیتی و معاونین پرورشی مدارس شد .

وی اظهار داشت که در این زمینه هماهنگی و مساعدت لازم از سوی شورای اسلامی شهر صورت می گیرد .

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده