رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۹
  • کد خبر : ۴۱۵۸۱
  • چاپ خبر : مراسم چهلمین روز شهادت محیط بان “علی اکبر قنبری زاده” برگزار شد

مراسم چهلمین روز شهادت محیط بان “علی اکبر قنبری زاده” برگزار شد

به گزارش آفتاب بافق، مراسم بزرگداشت اربعین شهید محیط بان و رزمنده مدافع حرم “علی اکبر قنبری زاده” عصر امروز با حضور جانشین عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور ،امام جمعه بافق،جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در حسینه مهدیه بافق برگزار شد. در این مراسم حجة الاسلام بهشتی پور،جانشین عقیدتی سیاسی ناجا به بیان […]

به گزارش آفتاب بافق، مراسم بزرگداشت اربعین شهید محیط بان و رزمنده مدافع حرم “علی اکبر قنبری زاده” عصر امروز با حضور جانشین عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور ،امام جمعه بافق،جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در حسینه مهدیه بافق برگزار شد.

در این مراسم حجة الاسلام بهشتی پور،جانشین عقیدتی سیاسی ناجا به بیان ایثار و از خود گذشتگی های شهدا برای سرافرازی کشور پرداخت و گفت:فردی که جان خود را در راه دفاع از اسلام و حریم ولایت فدا می کند در واقع خود را به اوج رسانده است..

وی افزود: تمام وصیت نامه های شهدا از صدر اسلام تا کنون نشان می دهد که آنهابرای دفاع از ولایت در زمان غربت، جان خود را فدا کرده اند.

بهشتی پور با بیان اینکه شهدا برای دفاع از کشور و ارزش های نظام جان خود را فدا کردند،تصریح کرد:قدرت ایران باید به رخ تمام دنیا کشیده شود.

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در بخش دیگری ازسخنان خود با اشاره به پاداش و ثمرات انفاق و ایثار بیان کرد:خداوند برای برطرف کردن نیازمندی های انسان واجباتی از جمله انفاق را در جلوی راه انها قرار داده تا با استفاده از آن بتواند انسان هارا هدایت کند.

بهشتی پور افزود:هنگامی که لذت در انفاق رشد می کند به ایثار تبدیل می شود و فرد آنچه را که در اختیار دارد به خداوند تقدیم می کند.

وی خطاب به مردم دیار دارالشجاعه بافق خاطر نشان کرد:این روحیه ایثار و فداکاری شما مردمان،با وجود امام جمعه این شهرستان و وحدت همگانی باید تا ابد حفظ شود.

گفتنی است:شهید محیط بان،علی اکبر قنبری زاده بافقی در 11 آبان ماه برای حفاظت از محیط زیست و دفاع از مرز و بوم این کشور در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر درکویر ساغند به شهادت رسید.

لازم بذکر است ازسوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بافق برگزار شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده