رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
  • کد خبر : ۴۱۸۰۸
  • چاپ خبر : ارسال 3 دستگاه کانکس زیست توسط بسیج کارگری بافق به کرمان
فرمانده بسیج کارگری بافق:

ارسال 3 دستگاه کانکس زیست توسط بسیج کارگری بافق به کرمان

به گزارش آفتاب بافق،در راستا کمک به مردم زلزله زده استان کرمان، بسیج کارگری شهرستان بافق با همکاری سپاه ناحیه اقدام به ارسال 3 دستگاه کانکس زیست نمود. رضایی پور،فرمانده بسیج کارگری بافق با اعلام این خبر،گفت: ساخت این کانکس ها توسط نیروهای بومی شهرستان بافق انجام گرفته و اکنون آماده ارسال به مناطق زلزله […]

به گزارش آفتاب بافق،در راستا کمک به مردم زلزله زده استان کرمان، بسیج کارگری شهرستان بافق با همکاری سپاه ناحیه اقدام به ارسال 3 دستگاه کانکس زیست نمود.

رضایی پور،فرمانده بسیج کارگری بافق با اعلام این خبر،گفت: ساخت این کانکس ها توسط نیروهای بومی شهرستان بافق انجام گرفته و اکنون آماده ارسال به مناطق زلزله زده کرمان می باشد.

وی افزود: این 3 دستگاه کانکس توسط بسیجیان کارکنان معدن کوشک،بسیج اصناف و بازاریان،پرسنل و بسیجیان فلات مرکزی با صرف هزینه ای بالغ بر 150 میلیون ریال تهیه شده است.

همچنین واحد ملامهدیزاده،سازنده بومی این کانکس ها در گفتگو با خبرنگار آفتاب بافق،با بیان اینکه تا کنون اقدام به ساخت 6 دستگاه کانکس برای مردم زلزله زده استان کرمانشاه و کرمان نموده،گفت: ساخت این کانکس ها در سریع ترین زمان ممکن و به مدت 2 روز انجام گرفته است.

وی افزود: این امر با حداقل قیمت برای یاری هموطنان زلزله زده صورت گرفت.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده