رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  • کد خبر : ۴۲۱۰۸
  • چاپ خبر : برگزاری کارگاه آموزش مهارت های زندگی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدارس

برگزاری کارگاه آموزش مهارت های زندگی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدارس

به گزارش آفتاب بافق،با تفاهم اداره بهزیستی و آموزش و پرورش شهرستان بافق در راستای پیشگیری از آسیب های فردی و اجتماعی ،کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی و آشنایی با آسیب های اجتماعی در مدارس انجام می شود. حسین علی دهقانی زاده،کارشناس پیشگیری بهزیستی استان یزد در جمع دانش آموزان هنرستان باهنر بافق با […]

به گزارش آفتاب بافق،با تفاهم اداره بهزیستی و آموزش و پرورش شهرستان بافق در راستای پیشگیری از آسیب های فردی و اجتماعی ،کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی و آشنایی با آسیب های اجتماعی در مدارس انجام می شود.

حسین علی دهقانی زاده،کارشناس پیشگیری بهزیستی استان یزد در جمع دانش آموزان هنرستان باهنر بافق با بیان نکات لازم مربوط به مسیر زندگی نوجوانان و جوانان،خواستار تحقیق و آگاهی بیشتر خانواده ها از آسیب های اجتماعی شد.

وی افزود: در تمام جوامع دنیا نوجوانان آسیب پذیرترین قشر در برابر پدیده مهلک اعتیاد هستند، دوران نوجوانی دورانی پر کشمکش و اغلب دشوار در زندگی هر فردی است، وجود شرایط مناسب بهداشتی، تربیتی، فرهنگی و اجتماعی برای گذر از چنین مرحله حساسی باعث به وجود آمدن آسیب ویژه اجتماعی نظیر اعتیاد نمی شود، نوجوانان به خاطر خصوصیات نوجوانی آسیب پذیر زیادی دارند.

لازم به ذکر است در شروع این طرح قریب به  100 نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه ازمباحث مربوط بهره مند شدند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده