رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۱
  • کد خبر : ۴۲۱۵۹
  • چاپ خبر : اجرای برنامه زنده رادیو جوان در بافق
گزارش تصویری:

اجرای برنامه زنده رادیو جوان در بافق

برنامه رادیویی “موج جوونی” عصر امروز بصورت زنده در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بافق اجرا شد. به گزارش آفتاب بافق، همزمان با شب یلدا برنامه “موج جوونی” کاری از رادیو جوان،بصورت زنده در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بافق از صدای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید. این برنامه با مشارکت […]

برنامه رادیویی “موج جوونی” عصر امروز بصورت زنده در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بافق اجرا شد.

به گزارش آفتاب بافق، همزمان با شب یلدا برنامه “موج جوونی” کاری از رادیو جوان،بصورت زنده در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بافق از صدای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید.

این برنامه با مشارکت شهرداری بافق انجام گرفت، که ضمن معرفی جاذبه های گردشگری و آداب و رسوم این شهر،به بیان ظرفیت ها و فرصت های موجود برای اشتغالزایی جوانان در راستا تحقق اقتصاد مقاومتی پرداخت.

همچنین در حین اجرای این برنامه رادیویی،مسابقه پرسش و پاسخ از سوی مجری برنامه برگزار گردید و شهرداری بافق به نفراتی که پاسخ صحیح ارائه نمودند، به قید قرعه یک دستگاه دوچرخه اهدا نمود.

شایان ذکر است این برنامه فردا جمعه نیز از ساعت 16:30 الی 18:30 با پخش زنده از رادیو جوان در سالن مفید واقع در محل اداره فرهنگ و ارشاد بافق برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “اجرای برنامه زنده رادیو جوان در بافق”

  • آقا من از رادیو این برنامه را گوش دادم یه جوری مجری برنامه می گفت این سالن ارشاد مملو از جمعیته و تمام صندلی ها پر هست که واقعا به این حضور افتخار کردم ولی عکس ها را که مشاهده کردم به غیر از چند تا مسئول و چندتا خانواده شهرداری کسی دیگه نیست.
    واقعا جای بسی سوال هست…….. چرا؟؟؟؟؟

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده