رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۷
  • کد خبر : ۴۲۶۲۱
  • چاپ خبر : بهره برداری از زمین های تنیس بافق،حرکتی در جهت تحقق اهداف ورزش کشور
رئیس فدراسیون تنیس کشور:

بهره برداری از زمین های تنیس بافق،حرکتی در جهت تحقق اهداف ورزش کشور

مراسم کلنگ زنی ساخت زمین های تنیس شهرستان بافق صبح امروز با حضور رئیس فدراسیون تنیس کشور برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق، مراسم کلنگ زنی ساخت زمین های تنیس شهرستان بافق صبح امروز با حضور رئیس فدراسیون تنیس کشور و جمعی از مسئولان استان و شهرستان بافق برگزار شد.  در این مراسم مجید شایسته،رئیس […]

مراسم کلنگ زنی ساخت زمین های تنیس شهرستان بافق صبح امروز با حضور رئیس فدراسیون تنیس کشور برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق، مراسم کلنگ زنی ساخت زمین های تنیس شهرستان بافق صبح امروز با حضور رئیس فدراسیون تنیس کشور و جمعی از مسئولان استان و شهرستان بافق برگزار شد.

 در این مراسم مجید شایسته،رئیس فدراسیون تنیس کشور با تبریک میلاد امام حسن عسکری(ع) گفت: امروز شاهد مراسم کلنگ زنی ساخت زمین های تنیس در بافق با پیگیری ریاست هیئت تنیس استان یزد و همچنین رئیس هیئت تنیس شهرستان در جهت تحقق و توسعه اهداف ورزشی می باشیم.

وی افزود: با توجه به اینکه شهرستان بافق در نیمه دوم سال از آب و هوای خوبی برخوردار است،می تواند میزبان رسمی مسابقات داخلی و بین المللی باشد.امیدواریم با عنایت مسئولان شرکت سنگ اهن هر چه زودتر عملیات ساخت این زمین به سرانجام رسد تا در سال اینده هم در تقویم داخلی و هم تقویم بین المللی فدراسیون،مسابقات رسمی تنیس به میزبانی بافق انجام گیرد.

رئیس فدراسیون تنیس کشور در بازدید خود از مجموعه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بیان کرد: این مجموعه در بافق با توجه به فضا و امکانات خوب آن می تواند زمینه را برای برپایی اردوهای ملی در رده های سنی مختلف فراهم کند،امیدواریم که این شهرستان بتواند یک پایه جدی کمک به ورزش تنیس کشور باشد و بتوان از این ظرفیت نهایت استفاده را برد.

شایسته خاطرنشان کرد: درخواست ما این بود که 3 زمینی را که برای ساخت پیش بینی شده به 5 زمین ارتقا یابد، تا بتوان هر ساله مسابقات بین المللی و رسمی را در فدراسیون جهانی به نام بافق داشته باشیم و یک زمان مناسب را در فدراسیون جهانی ثابت کنیم تا این مسابقات در شهرستان با کیفیت خوبی برگزار شود.

در پایان رئیس فدراسیون تنیس کشور از تلاش و پیگیری های مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی سنگ آهن،مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق،رئیس هیئت تنیس استان و شهرستان به ویژه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی که این مجموعه را برای ساخت زمین ها در اختیار قرار داده است،تشکر و قدردانی کرد.

شایان ذکر است،این زمین ها به متراژ 3 هزار متر با اعتباری بالغ بر300 میلیون تومان می باشد،که تصمیم گرفته شد در مدت کمتر از 2 سال به بهره برداری رسیده و میزبان مسابقات کشوری و بین المللی باشد.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده