رفتن به بالا
  • جمعه - ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۵
  • کد خبر : ۴۲۷۳۰
  • چاپ خبر : استقبال کم نظیر مردم بافق از اکران فیلم ” آیینه بغل “

استقبال کم نظیر مردم بافق از اکران فیلم ” آیینه بغل “

فیلم سینمایی “آینه بغل” در مدت کوتاه اکران خود در 7 روز، امروز به دلیل اسقبال کم نظیر مردم با پخش در 2 سانس،توانست فروش چشمگیری را در باجه سینما قدس آهنشهر داشته باشد. به گزارش آفتاب بافق،فیلم سینمایی “آینه بغل” در مدت کوتاه اکران خود در 7 روز، امروز به دلیل استقبال کم نظیر […]

فیلم سینمایی “آینه بغل” در مدت کوتاه اکران خود در 7 روز، امروز به دلیل اسقبال کم نظیر مردم با پخش در 2 سانس،توانست فروش چشمگیری را در باجه سینما قدس آهنشهر داشته باشد.

به گزارش آفتاب بافق،فیلم سینمایی “آینه بغل” در مدت کوتاه اکران خود در 7 روز، امروز به دلیل استقبال کم نظیر مردم با پخش در 2 سانس،توانست فروش چشمگیری را درباجه سینما قدس آهنشهر داشته باشد.

سید حمزه حسینی،مسئول سینما قدس آهنشهر درباره اکران این فیلم سینمایی گفت:  فیلم آیینه بغل که با موضوع اجتماعی و کمدی در حال حاضر بر روی پرده سینماها آمده است،در شب گذشته به علت رحلت حضرت معصومه(س)  اکران نشد،اما امشب در مواجه با استقبال کم نظیر مردم بافق به پخش مجدد این فیلم در 2 سانس شدیم.

وی افزود: همشهریان عزیز می توانند این فیلم را در شب های آینده با حضور در سینما قدس آهنشهر تماشا نمایند و تا زمانی که این فیلم مورد استقبال مردم واقع شود،اکران آن  بر روی پرده سینما همچنان ادامه خواهد داشت.

مسئول سینما قدس آهنشهر اکران همزمان این فیلم در سراسر کشور و تبلیغات گسترده آن را عامل اصلی استقبال مردم از این اثر دانست و عنوان کرد: خوشبختانه این روزها ابزارهای تبلیغات برای فیلم‌ها بیش از گذشته است، از طرفی خود مردم هم پس از تماشای فیلم، به تبلیغ زبانی آن اقدام می‌کنند و همه این ها باعث می شود فیلم بهتر دیده شود.

 وی در پایان از مدیر روابط عمومی سنگ آهن برای اکران این فیلم سینمایی همزمان با سراسر کشور تقدیر نمود.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده