رفتن به بالا
  • شنبه - ۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۲
  • کد خبر : ۴۲۸۱۲
  • چاپ خبر : پایان کلاس مربیگری درجه ۳ بدمینتون در بافق

پایان کلاس مربیگری درجه ۳ بدمینتون در بافق

کلاس 7 روزه مربیگری درجه ۳ بدمینتون در بخش بانوان به پایان رسید. به گزارش آفتاب بافق،مراسم اختتامیه کلاس مربیگری درجه 3 بدمینتون صبح امروز با حضور رئیس اداره ورزش جوانان بافق،ضرابیه و رادمنش رئیس و نایب رئیس هیات بدمینتون استان، رئیس هیئت بدمینتون شهرستان،مدیرعامل باشگاه سنگ آهن ، کارشناسان ورزش بانوان اداره ورزش و […]

کلاس 7 روزه مربیگری درجه ۳ بدمینتون در بخش بانوان به پایان رسید.

به گزارش آفتاب بافق،مراسم اختتامیه کلاس مربیگری درجه 3 بدمینتون صبح امروز با حضور رئیس اداره ورزش جوانان بافق،ضرابیه و رادمنش رئیس و نایب رئیس هیات بدمینتون استان، رئیس هیئت بدمینتون شهرستان،مدیرعامل باشگاه سنگ آهن ، کارشناسان ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان و جمعی از ورزشکاران در سالن تختی برگزار گردید.

در این مراسم  فریبا جلالیان جواد پور،مدرس فدراسیون و مربی تیم ملی بدمینتون کشور گزارشی از وضعیت کلاس ها برگزار شده در این دوره ارائه نمود.

در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان بافق با تشکر از مجریان برگزار کننده این دوره آموزشی،گفت :سیاست و تاکید اداره ورزش و جوانان شهرستان به هیأتهای ورزشی توجه به مسئله آموزش است.

وی افزود: اعتقاد داریم تربیت مربی و داور می تواند زمینه رشد ورزش شهرستان را فراهم نماید،خوشبختانه اکثر هیأتهای ورزشی  در این مدت به این مسئله توجه ویژه ای داشته اند که جای قدردانی دارد.

همچنین سید علیرضا میرطاهری،رئیس هیأت بدمینتون بافق با بیان اینکه برگزاری این دوره آموزشی از نیازهای شهرستان بود، افزود : با برگزاری این کلاس به تعداد مربیان شهرستان افزوده خواهد شد تا علاقمندان به بدمینتون بتوانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف ورزشی خود استفاده نمایند.

میرطاهری با تاکید بر اینکه این دوره آموزشی سرآغازی برای شروع بدمینتون حرفه ای در بافق هست، گفت : شهرستان بافق  آمادگی برگزاری کلاس مربیگری درجه 2 بدمینتون را نیز دارد و پیشنهاد برگزاری این کلاس به فدراسیون ارسال خواهد شد.

رییس هیأت بدمینتون شهرستان بافق ادامه داد:جا دارد از حمایت و همکاری های مجموعه باشگاه فرهنگی و ورزشی سنگ آهن و مدیر عامل این باشگاه در جهت برگزاری این دوره آموزشی تشکر شود.

ضرابیه،رئیس هیأت بدمینتون استان نیز در این مراسم مهمترین اولویت ها و برنامه های استان را بحث پرورش مربی و داور اعلام نمود و گفت : نگاه هیأت استان پرورش مربیان ، داوران و شناخت استعدادهای این رشته ورزشی است. گرفتن مجوز برگزاری این دوره آموزشی در شهرستان بافق نیز در همین راستا انجام شد.

وی ضمن قدردانی از میزبانی شهرستان بافق در این دوره آموزشی گفت : استان آمادگی هرگونه همکاری در برگزاری چنین کلاس هایی را در دیگر شهرستان ها نیز دارد.

کاظمی،مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن نیز در این مراسم با بیان اینکه نگاه باشگاه به بحث آموزش یک نگاه حمایتی است،افزود : باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن آمادگی  دارد با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیأتهای ورزشی،اقدام به  برگزاری دوره های آموزشی در کلیه رشته های ورزشی براساس نیاز شهرستان نماید.

شایان ذکر است در پایان این مراسم هدایایی از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق به سید علیرضا میرطاهری،رئیس هیأت بدمینتون شهرستان و فریبا جلالیان پور مدرس این دوره آموزشی اهدا گردید.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده