رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
  • کد خبر : ۴۲۸۱۹
  • چاپ خبر : دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد با امام جمعه بافق

دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد با امام جمعه بافق

مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان یزد صبح امروز با حضور در شهرستان بافق با امام جمعه دیدار و گفتگو کرد. به گزارش آفتاب بافق،ابراهیمی،مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به همراه معاونین وی صبح امروز با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان بافق با ایشان دیدار و گفتگو کردند. در ابتدا […]

مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان یزد صبح امروز با حضور در شهرستان بافق با امام جمعه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش آفتاب بافق،ابراهیمی،مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به همراه معاونین وی صبح امروز با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان بافق با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا این دیدار دهقانزاده،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق ضمن خیرمقدم به مدیر کل بنیاد شهید استان و همراهان وی گزارشی از اقدامات انجام گرفته توسط این نهاد ارائه نمود.

وی در بحث تأمین زمین و حل مشکل مسکن فرزاندان جانباز گفت: پیگیر این موضوع جهت مرتفع شدن آن به کمک مسئولان مربوطه هستیم.

دهقانزاده افزود: همچنین در جهت رفع مشکل یکی از فرزندان شهید که در رسانه ها عنوان شد،پیگیری های لازم با همکاری فرماندار بافق برای مرتفع شدن آن انجام گرفت.

در ادامه این دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران از همراهی و تعاملات امام جمعه شهرستان با بنیاد شهید تشکر نمود و گفت: یکی از اولویت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران بازدید و رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا و ایثارگران است، که در همین راستا طرح سپاس در دستور کار قرارگرفت و قدم های مثبتی در این زمینه انجام شد.

سپس حجة الاسلام و المسلمین سلیمانی،امام جمعه بافق ضمن اظهار خرسندی از این دیدار،با بیان اینکه بنیاد شهید از قدیمی ترین نهادهای کشور که از سالیان گذشته مشغول فعالیت است،افزود: امام خمینی (ره) در همان سال های نخست بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با تدبیر و دوراندیشی برخی از مهمترین نهادهای انقلابی از جمله بنیاد شهید را پایه گذاری کرد،که این تایید کننده نگاه ژرف ایشان است.

وی خدمت به خانواده های معظم شهدا را موجب افتخار و تحکیم پایه های انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: در تمام سال های خدمتگذاری خود دیدار از خانواده های معظم شهدا را یکی از لذت های وصف ناپذیر می دانم که موجب آرامش درون می شود.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده