رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۹
  • کد خبر : ۴۲۸۹۲
  • چاپ خبر : برگزاری جلسه شورای اداری بافق /تصاویر
با حضور محمد رضا صباغیان؛

برگزاری جلسه شورای اداری بافق /تصاویر

با حضور محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی جلسه اداری شهرستان برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ عصر روز گذشته  با حضور محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سلیمانی امام‌جمعه شهرستان، زاده رحمانی فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات جلسه شورای اداری شهرستان در سالن آیت‌الله شیخ محمدتقی […]

با حضور محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی جلسه اداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ عصر روز گذشته  با حضور محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سلیمانی امام‌جمعه شهرستان، زاده رحمانی فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات جلسه شورای اداری شهرستان در سالن آیت‌الله شیخ محمدتقی بافقی فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت‌الاسلام سلیمانی امام‌جمعه بافق ضمن تبریک هفته بصیرت گفت: ما امروز در کشور دچار مشکلاتی هستیم که دولت در حال رفع آن‌ها است.

وی در ادامه افزود: جریان زلزله کمر دولت را می‌شکند کل بودجه استان کرمانشاه 500 میلیارد تومان است در زلزله اخیر  این استان بیش از 70 میلیارد تومان خسارت برساخت و سازها و مزارع مردم واردشده است و این زلزله فراگیر شده و بعضی از نقاط کشور این اتفاق افتاده است.

سلیمانی اظهار داشت: در این موقعیت حساس از مسئولین می‎خواهم  که رفتارتان با مردم به نحوی باشد که  در مقابل اعمال شما نرنجند و رفتارها و گفتارها باید به نحوی باشد که  در مردم زدگی ایجاد نشود  که باعث ضربه دن به‌نظام می‌شود.

در ادامه این جلسه فرماندار بافق گفت: در هر جایگاهی که هستیم، مسئول یکی از ادارات و نهادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانیم و مدیون هستیم چون اگر این نظام نبود قرار نبود ما و شما در جایگاه مدیریتی باشیم و به‌هرحال می‌طلبد که در جهت توسعه و آبادانی هر خطه‌ای از ایران تلاش کنیم و حافظ و نگهبان منافع نظام باشیم و از ارزش‌ها دفاع کنیم.

زاده رحمانی تصریح کرد:  خدمات خوبی در دهه‌های گذشته در کشور صورت گرفته است. ایران  جز 6 کشور دنیا هست که بانوان آن  می‌توانند شب‌ها از یک شهر به شهر دیگر در امنیت کامل مسافرت کنند  و می‌طلبد خارج از بحث جناحی و گروه‌ها مدافع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

فرماندار بافق در خصوص طرح عمرانی نیز بیان داشت: در بحث‌های عمرانی شهرستان وضعیت خوبی دارد در بحث جاده  پیشرفت فیزیکی خوبی داریم در بحث گازرسانی منطقه سبز دشت و روستاهای اطراف نیز با رفع موانع و مشکلات کار با سرعت ادامه خواهد یافت

زاده رحمانی در پایان گفت: شرایط امروز کشور کاملاً مشخص است و ما هرچه مردم‌داری به خرج دهیم بازهم کم است چون ذخیره اصلی نظام و شهرستان مردم هستند و باید جوابگوی آن‌ها باشیم

در پایان این مراسم از 6 نفر از دانش آموزان ممتاز بافقی که در مسابقات استانی حائز رتبه ممتاز شدند و 10 نفر از دهیاران روستاهای بخش مرکزی تقدیر شد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده