رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
  • کد خبر : ۴۲۹۴۱
  • چاپ خبر : فرهاد اسلامی به عنوان فرمانده پایگاه شهید جعفرزاده سنگ آهن فلات مرکزی انتخاب و معرفی شد

فرهاد اسلامی به عنوان فرمانده پایگاه شهید جعفرزاده سنگ آهن فلات مرکزی انتخاب و معرفی شد

به گزارش آفتاب بافق؛ صبح امروز با حضور فرمانده بسیج ناحیه مقاومت بافق، حجت الاسلام دهستانی، نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج، فرمانده بسیج کارگری و مسئولان شرکت فلات مرکزی  معارفه مهندس فرهاد اسلامی به سمت فرمانده پایگاه شهید جعفرزاده در دفتر این شرکت برگزار شد. در ابتدای مراسم محمدرضا رضایی پورضمن تبریک نهم […]

به گزارش آفتاب بافق؛ صبح امروز با حضور فرمانده بسیج ناحیه مقاومت بافق، حجت الاسلام دهستانی، نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج، فرمانده بسیج کارگری و مسئولان شرکت فلات مرکزی  معارفه مهندس فرهاد اسلامی به سمت فرمانده پایگاه شهید جعفرزاده در دفتر این شرکت برگزار شد.

در ابتدای مراسم محمدرضا رضایی پورضمن تبریک نهم دی ماه گفت: بسیجیان و بسیجی در جبهه مبارزه با دشمنان نظام داعش هیچ گونه کوتاهی نکردند و امروز نیز در سنگر تلاش ؛ چرخه اقتصاد ایران را می چرخانند و از نظام و کشور خود در سالی که مزین به اقتصاد مقاومتی است تلاش می‌کنند.

وی در ادامه از زحمات طباطبایی جانشین پایگاه تقدیر و تشکرکرد.

 سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه از مهندس اسلامی فرمانده پایگاه فلات مرکزی تقدیر و تشکر کرد و افزود:  پایگاههای بسیج در شرکت ها و ادارات پل ارتباطی با بسیج ناحیه مقاومت می باشد.

سرهنگ صادقی ضمن تبریک نه دی روز بصیرت گفت : بنابر فرموده مقام معظم رهبری برای حماسه ۹ دی عاملان فتنه در این روز دستشان کوتاه شد.

حجت الاسلام دهستانی  نمایندگی ولی فقیه  در فرماندهی سپاه نیز طی سخنانی کوتاه از زحمات اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده