رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۶
  • کد خبر : ۴۲۹۸۳
  • چاپ خبر : محور بافق – جندق رسماً تحویل راه‌آهن یزد شد

محور بافق – جندق رسماً تحویل راه‌آهن یزد شد

مهندس سید احمد رضوی گفت: با حضور مسئولین و کارشناسان ادارات کل راه‌آهن یزد و شرق، محور بافق – جندق به طول ۱۵۰ کیلومتر که شامل ۶ ایستگاه می‌باشد، به‌طور رسمی تحویل راه‌آهن یزد شد. به گزارش آفتاب بافق به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه‌آهن یزد، رضوی گفت: با الحاق محور مذکور حدود ۱۴ […]

مهندس سید احمد رضوی گفت: با حضور مسئولین و کارشناسان ادارات کل راه‌آهن یزد و شرق، محور بافق – جندق به طول ۱۵۰ کیلومتر که شامل ۶ ایستگاه می‌باشد، به‌طور رسمی تحویل راه‌آهن یزد شد.

به گزارش آفتاب بافق به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه‌آهن یزد، رضوی گفت: با الحاق محور مذکور حدود ۱۴ درصد به تناژ بارگیری راه‌آهن یزد اضافه می‌شود؛ که در این راستا پیش‌بینی‌شده چشمه‌های جدید بار ازجمله زغال‌سنگ، به بارگیری اداره کل اضافه و مقادیری گوگرد هم در ایستگاه بها باد تخلیه گردد.

 رضوی افزود: روزانه ۱۸ رام قطار باری از محور مذکور محموله‌های ترانزیتی را از مبدأ سرخس به بندرعباس و بالعکس منتقل می‌کنند.

 سرپرست راه‌آهن یزد خاطرنشان کرد، ماهیانه یک‌میلیون و ۴۹۵ هزار تن بار در محور اداره کل راه‌آهن یزد به‌وسیله ۱۹ هزار و ۵۷۴ واگن، به مقاصد کارخانه‌های ذوب‌آهن، گندله‌سازی و بخشی هم به‌منظور صادرات به مقصد بندرعباس بارگیری می‌شود.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده