رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
  • کد خبر : ۴۳۳۹۱
  • چاپ خبر : مردم بافق تا پای جان برای حفظ ارزش های نظام و انقلاب خواهند ایستاد
فرماندار بافق:

مردم بافق تا پای جان برای حفظ ارزش های نظام و انقلاب خواهند ایستاد

محمد زاده رحمانی صبح امروز در راهپیمایی شکوه وحدت در مقابل عوامل فتنه گر،حرکت خود خودجوش مردم انقلابی و همیشه در صحنه بافق را نشان از یکپارچگی و اتحاد در حفظ ارزش های نظام و انقلاب تا پای جان دانست. به گزارش آفتاب بافق،محمد زاده رحمانی،فرماندار بافق صبح امروز همگام با مردم ولایتمدار شهرستان در […]

محمد زاده رحمانی صبح امروز در راهپیمایی شکوه وحدت در مقابل عوامل فتنه گر،حرکت خود خودجوش مردم انقلابی و همیشه در صحنه بافق را نشان از یکپارچگی و اتحاد در حفظ ارزش های نظام و انقلاب تا پای جان دانست.

به گزارش آفتاب بافق،محمد زاده رحمانی،فرماندار بافق صبح امروز همگام با مردم ولایتمدار شهرستان در راهپیمایی شکوه وحدت و ایستادگی در مقابل عوامل فتنه گر،حضور عموم آحاد را چون سایر شهرهای کشور نشان دهنده وحدت و یکپارچگی مردم در دفاع از نظام اسلامی و ارزش های آن دانست و گفت: حرکت خود جوش مردم انقلابی در سراسر کشور گویای این است که هر گونه اعتراض و انتقادی  را با سعه صدر تحمل می کنند،اما هر گاه بخواهند از این نارضایتی ها و مطالبات مردم علیه کلیت نظام سوءاستفاده شود،مردم چون همیشه به صحنه می آیند و تا پای جان در حفظ ارزش ها و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی با وحدت و یکپارچگی ایستادگی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه هر گونه نارضایتی و اعتراض نسبت به مطالبات مردمی باید با تعامل مردم و مسئولان رفع شود،افزود: نباید گذاشت عوامل دست نشانده و سوءاستفاده گران خارجی در امورات داخلی کشور ما دخالت کنند.

فرماندار بافق خطاب به افراد فریب خورده در داخل کشور نیز بیان کرد: به صحنه آمدن سیل خروشان مردم کشور پاسخی محکم برای تمام کسانی است که تلاش نمودند با ایجاد اغتشاش و نا آرام کردم کشور ارزش های نظام و یکپارچگی ملت ایران را زیر سوال ببرند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده