رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶
  • کد خبر : ۴۳۷۳۰
  • چاپ خبر : موسسه خیریه رحمت بافق آماده دریافت کمکهای خیرین

موسسه خیریه رحمت بافق آماده دریافت کمکهای خیرین

خداوند در زمین بندگانی دارد که برای براوردن نیاز مردم می کوشند،اینان ایمنی یافتگان روز قیامت هستند. به گزارش آفتاب بافق،مؤسسه خیریه رحمت بافق از جمله مراکز در امر نگهداری و توانبخشی معلولین ذهنی و جسمی است که حدود 5 ماه از آغاز  فعالیت آن می‌گذرد. برنامه‌ریزی منسجم، خدمت متعهدانه و دلسوزانه و ارتباطات شفاف […]

خداوند در زمین بندگانی دارد که برای براوردن نیاز مردم می کوشند،اینان ایمنی یافتگان روز قیامت هستند.

به گزارش آفتاب بافق،مؤسسه خیریه رحمت بافق از جمله مراکز در امر نگهداری و توانبخشی معلولین ذهنی و جسمی است که حدود 5 ماه از آغاز  فعالیت آن می‌گذرد. برنامه‌ریزی منسجم، خدمت متعهدانه و دلسوزانه و ارتباطات شفاف و صادقانه از جمله اهداف این مجموعه در حوزه امور بهزیستی است.

حیدری،مسئول توانبخشی معلولین وسالمندان در گفتگو با خبرنگار آفتاب،برای آشنایی و مشارکت خیرین نیکوکار با فعالیت‌های این مؤسسه گفت: موسسه خیریه نگهداری وتوانبخشی معلولین وسالمندان رحمت بافق در مرداد ماه سال 96 افتتاح گردید و در حال حاضر تعدادی از معلولین ذهنی و جسمی حرکتی شدید که اکثریت بی سرپرست می باشند را تحت سرپرستی دارد. امیدواریم با مشارکت خیرین بتوانیم به بهترین نحو ازمعلولین که خدمت به آنها خدمت به انبیاست نگهداری کنیم.

وی با بیان اینکه موسسه بصورت شبانه روزی آماده دریافت کمکهای خیرین می باشد،افزود: کمک ها با توجه به نیت و نذر خیرین محدویتی ندارد.کمک های غیر نقدی از جمله گوشت قرمز،مرغ،ماهی،برنج،روغن،قند،میوه و غیره است که می توانند تحویل موسسه دهند. همچنین برای پرداخت کمک نقدی می تواند مستقیما با مراجعه به موسسه و یا به شماره کارت 6037707000061220 واریز نمایند.

حیدری خاطر نشان کرد: ساعت بازدید از موسسه همه روزه از ساعت11 الی 12 ظهر می باشد،که با مراجعه به آدرس،بلوار مرحوم دهستانی،ابتدای بلوار مبارکه،موسسه خیریه نگهداری و توانبخشی معلولین و سالمندان رحمت،می توانند در این مجموعه حضور پیدا کنند.

شماره تماس:09162120992

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده