رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
  • کد خبر : ۴۳۹۴۴
  • چاپ خبر : آغاز به کار دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در بافق
گزارش تصویری:

آغاز به کار دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در بافق

چهارمین دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان امروز با حضور دکترجوکار،رئیس دفترآستان قدس رضوی یزد در شهرستان بافق افتتاح شد. به گزارش آفتاب بافق، مراسم آغاز به کار دفترنمایندگی آستان قدس رضوی در بافق ظهر امروز با حضور دکترجوکار،رئیس دفترآستان قدس رضوی در یزد،امام جمعه شهرستان،معاون فرماندار،فرمانده سپاه ناحیه،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و […]

چهارمین دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان امروز با حضور دکترجوکار،رئیس دفترآستان قدس رضوی یزد در شهرستان بافق افتتاح شد.

به گزارش آفتاب بافق، مراسم آغاز به کار دفترنمایندگی آستان قدس رضوی در بافق ظهر امروز با حضور دکترجوکار،رئیس دفترآستان قدس رضوی در یزد،امام جمعه شهرستان،معاون فرماندار،فرمانده سپاه ناحیه،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مدیر مسئول موسسه فرهنگی مذهبی بیت الرضا (ع) برگزار شد.

در ابتدا رئیس دفترآستان قدس رضوی استان یزد با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان با وی دیدار و گفتگو کرد.

حجة الاسلام و المسلمین سلیمانی در مراسم آغاز به کار دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در بافق ضمن خیر مقدم به دکتر جوکار گفت: امروز خوشبختانه شاهد وقوع یک حرکت معنوی بزرگ در شهرستان هستیم. افتتاح دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در بافق با هدف کمک به محرومین و مستضعفان امری خداپسندانه و سودمندی است که توسط حجة الاسلام رئیسی،نماینده محترم ولی فقیه در استان قدس رضوی و از چهره های برجسته انقلاب در همه شهرستان های کشور و استان یزد انجام گرفته است.

وی با اظهار خرسندی از انتصاب دکتر جوکار به سمت رئیس دفترآستان قدس رضوی در استان یزد، افزود: دکتر جوکار شخصیتی است که در دوران دفاع مقدس خصوصاً در غرب کشور فعالیت های بسیاری داشتند،زمانی که برای دیدار رزمندگان عازم منطقه شده بودم،در ان موقعیت حساس و شرایط سخت فراموش نشدنی سردی هوا و یخبندان، ایشان بهترین فردی بودند که ان مجموعه را به طور مطلوب اداره می کردند.

امام جمعه بافق با اشاره به دیگر مسئولیت ها و فعالیت های دکتر جوکار از جمله مسئولیت ها در سپاه استان هرمزگان،بسیج دانش آموزی کشور و نیز نماینده مردم یزد در مجلس اسلامی،از ایشان به عنوان چهره درخشان عنوان کرد و گفت:  بدون شک ایشان فرد توانمند برای واگذاری این مسئولیت ها بودند و امروز نیز در این سمت افتخار خدمت به امام رئوف (ع) و محرومان بسیار ارزشمند است.

وی خدمت به خانواده معظم شهدا،محرومین و مستضعفین را سبب روشنی قلب ها و سعادت در هر دو دنیا به واسطه دعای خیر آنان دانست.

در پایان حجة الاسلام و المسلمین سلیمانی از خداوند متعال برای دکتر جوکار و مقام معظم رهبری ارزوی سلامتی و شادکامی کرد.

سپس رئیس دفترآستان قدس رضوی استان یزد پیرامون افتتاح این دفتر و خدمات آن به مردم گفت: امروز توفیق یافتیم تا چهارمین دفتر استان قدس رضوی را در شهرستان بافق افتتاح کنیم. این دفاتر در راستا کمک و مساعدت به مردم در زمینه های مختلف فرهنگی و امور اجتماعی،کمک های مادی و معنوی،فعالیت های عمرانی و سلامت با بهره گیری از توانمندی و ظرفیت های مردم به عنوان خادم یار و افتخاری ارائه خدمات می کنند .

وی افزود: خادم یاری در زمینه های متعدد چون  زیارت،خیرین اطعام،وقف و نذورات داریم. که به جهت کمک به ایتام،بیماران و معلولین اقدام به خدمت رسانی می کنند. امیدواریم در شهرستان بافق نیز با توجه به علاقه مردم به امام رضا(ع)، بتوان با همکاری انان خدمات خوبی در زمینه اشتغال،کمک رسانی به محرومین و غیره در سطح جامعه و استان انجام گیرد .

در ادامه سید علی طباطبایی،مدیر مسئول موسسه فرهنگی و مذهبی بیت الرضا(ع) با اظهار خرسندی از این اقدام صورت گرفته گفت: امیدواریم در کشوری که متبرک به وجود حضرت رضا(ع) است،بتوانیم فرهنگ رضوی را به همراه فرامین مقام معظم رهبری در شهر اجرا کنیم تا خدمتی به مردم محروم و مستضعف داشته باشیم.

عکس: محمود تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده