رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
  • کد خبر : ۴۴۰۰۹
  • چاپ خبر : ” آینه بغل ” رکورد استقبال بافقی ها در تماشای فیلم سینمایی را شکست

” آینه بغل ” رکورد استقبال بافقی ها در تماشای فیلم سینمایی را شکست

فردا شب بدلیل اتمام زمانkdm  فیلم اکران آن به پایان می رسد. به گزارش آفتاب بافق؛ فیلم طنز و کمدی” آینه بغل ” به شدت مورد توجه و استقبال مردم بافق برای تماشای فیلم سینمایی قرار گرفته است.  به گفته مسئول سینما قدس آهنشهر مدتی است که همزمان با اکران فیلم های تازه و بروز […]

فردا شب بدلیل اتمام زمانkdm  فیلم اکران آن به پایان می رسد.

به گزارش آفتاب بافق؛ فیلم طنز و کمدی” آینه بغل ” به شدت مورد توجه و استقبال مردم بافق برای تماشای فیلم سینمایی قرار گرفته است.

 به گفته مسئول سینما قدس آهنشهر مدتی است که همزمان با اکران فیلم های تازه و بروز کشور در سینما قدس ؛ فیلم سینمایی آیینه بغل که با بلیط  10 تا 15هزارتومان در تهران و شهرهای بزرگ اکران می شود توانسته است  در بافق تنها با بلیط 4 هزارتومان در باجه مورد استقبال بسیار تماشاگران بافقی قرار گیرد که این در تاریخ اکران فیلم سینمایی بافق بی سابقه است.

سید حمزه حسینی در ادامه گفت: بنا به درخواست عمومی و موافقت مدیر روابط عمومی سنگ آهن مرکزی بافق ؛ اکران فیلم های سینمایی در سینما قدس در روزهای سه شنبه هر هفته بصورت نیم بهاء می باشد و از طرف دیگر  برای کارکنان ادارات و  جامعه معلولین، بهزیستی، کمیته امداد و دانشگاهها و آموزش و پرورش و سانس های مجزا در نظر گرفته شده که گاهی در بعضی از شبها تا سه سانس اجرا را داشته ایم.

مسئول سینما قدس آهنشهر یادآور شد: علیرغم استقبال بسیار خوب مردم بافق از فیلم سینمایی آیینه بغل و اتمام مهلت نمایش این فیلم در سینما قدس و برنامه زمانبندی  گروه هنری آرین ؛  فردا شب آخرین سانس اکران این فیلم در سینما قدس می باشد.

وی در ادامه گفت: با نزدیک شدن به ایام فاطمیه و شهادت بی بی دوعالم فاطمه زهرا (س) ؛ فیلم های مناسب این ایام و برای ایام الله دهه فجر  فیلمی با موضوع تاریخی برای اکران در این مناسبتها در نظر گرفته شده است.

حسینی در ادامه گفت: فیلمهای که در سینما اکران می شود فیلمهای است که با تنها شرکت پخش می باشد و با قرارداد طرفین و با ارسال ان اکران می شود.

وی در پایان یادآور شد : فیلم های سینمایی با در نظر گرفتن میزان استقبال و علاقه عمومی مردم برای اکران در سینما قدس انتخاب می شود و فیلمی که نتواند با 15 شب اکران کمتر از 100 نفر تماشاگر را جذب نماید و فیلم دیگری که در 20 شب اکران بیش از 5 هزار نفر تماشاگر داشته است در یک ردیف قرار نمی گیرد.

وی تاکید کرد :  ما بر حسب نیاز و درخواست عمومی و استقبال تماشاگران تلاش نموده ایم با  اکران فیلم های جدید و پرفروش  کشور به تعهدات خود جامه عمل بپوشانیم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده