رفتن به بالا
  • شنبه - ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹
  • کد خبر : ۴۴۰۷۴
  • چاپ خبر : توجه ویژه به آموزش و پرورش سبب تعلیم و تربیت نسل متخصص علمی است
خطیب جمعه بافق:

توجه ویژه به آموزش و پرورش سبب تعلیم و تربیت نسل متخصص علمی است

امام جمعه شهرستان بافق قسمتی از خطبه های نماز جمعه این هفته را “به  گرامی داشت هفته شوراهای آموزش و پرورش (۲۴ لغایت ۳۰ دی ماه) اختصاص داد. به گزارش آفتاب بافق،حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی ضمن بر شمردن جایگاه شورا آموزش و پرورش و نقش اساسی آن در پیشبرد اهداف نظام مقدس تعلیم وتربیت،خواستار مشارکت […]

امام جمعه شهرستان بافق قسمتی از خطبه های نماز جمعه این هفته را “به  گرامی داشت هفته شوراهای آموزش و پرورش (۲۴ لغایت ۳۰ دی ماه) اختصاص داد.

به گزارش آفتاب بافق،حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی ضمن بر شمردن جایگاه شورا آموزش و پرورش و نقش اساسی آن در پیشبرد اهداف نظام مقدس تعلیم وتربیت،خواستار مشارکت بیش از پیش اولیا در برنامه های مختلف مدارس شد.

 امام جمعه بافق با اشاره به این که بسیاری از مشکلات و مسائل پیش روی آموزش و پرورش در جلسه شورا مطرح و با تلاش اعضا رفع می گردد، گفت: با گستردگی که در حوزه کاری آموزش و پرورش وجود دارد،باید توجه ویژه ای به این بخش برای تربیت نسلی سرشار از علم، تخصص و معنویت شود.

حجت الاسلام سلیمانی ضمن تشکر از تلاش های جامعه فرهنگیان ، ضایعه دردناک در گذشت 2 نفر از معلمان دلسوز و متعهد را به خانواده های داغدار ، دانش آموزان و معلمان شهرستان تسلیت گفت و برای این بانوان فرهنگی فقید ،طلب رحمت و مغفرت الهی نمود.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده