رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
  • کد خبر : ۴۴۱۰۱
  • چاپ خبر : توقیف۱۴۴ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در دیماه در بافق

توقیف۱۴۴ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در دیماه در بافق

ماموران پلیس راهور شهرستان بافق در اجرای طرح برخورد با رانندگان متخلف در دیماه سالجاری تعداد ۱۴۴ دستگاه وسیله نقلیه متخلف اعم از خودرو و موتورسیکلت را توقیف کردند. به گزارش آفتاب بافق؛ به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد کمالی فرمانده انتظامی شهرستان بافق در این باره گفت: در راستای اجرای طرح […]

ماموران پلیس راهور شهرستان بافق در اجرای طرح برخورد با رانندگان متخلف در دیماه سالجاری تعداد ۱۴۴ دستگاه وسیله نقلیه متخلف اعم از خودرو و موتورسیکلت را توقیف کردند.

به گزارش آفتاب بافق؛ به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد کمالی فرمانده انتظامی شهرستان بافق در این باره گفت: در راستای اجرای طرح برخورد با رانندگان متخلف، ماموران راهنمایی و رانندگی شهرستان بافق با رانندگان متخلف برخورد و وسیله نقلیه آنها را متوقف کردند.

سرهنگ کمالی افزود: در این راستا، ماموران پلیس راهورشهرستان بافق در دیماه سالجاری تعداد ۱۱۷ دستگاه موتورسیکلت و ۲۷ دستگاه خودرو را که راکبان آنها ضمن عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تخلفاتی از جمله سرعت غیرمجاز ، سبقت غیرمجاز، حرکت در خلاف جهت، رانندگی بدون گواهینامه و فاقد مدارک و غیره را انجام داده بودندتوقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

این مقام انتظامی با اشاره به علل و عوامل بروز حوادث رانندگی از جمله تخطی از سرعت مطمئنه، استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی و غیره گفت: ارتقاء فرهنگ ترافیک و رعایت قانون و مقررات راهنمایی و رانندگی، از اعمال قانون از سوی پلیس، کارسازتر است و نیاز می باشد با آموزش، دانش و مفاهیم ترافیک، فرهنگ راهنمایی و رانندگی را بالا ببریم.

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “توقیف۱۴۴ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در دیماه در بافق”

  • باسلام
    چه آماری. 117دستگاه موتورسیکلت
    موتورهارو می برندپارکینگ. هیچکس هم دیگه دنبال آزاد کردنشون هم نمیره. ازبس اذیت میکنند
    نیروی انتظامی باارائه این آمارهابحث تعقیب وگریزراکه منجربه متلاشی شدن کانون خانواده ای شد را ازیادنبرد.

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده