رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
  • کد خبر : ۴۴۲۸۳
  • چاپ خبر : تجلیل اعضا شورا شهر و شهردار بافق از پرستاران بیمارستان ولیعصر
گزارش تصویری:

تجلیل اعضا شورا شهر و شهردار بافق از پرستاران بیمارستان ولیعصر

اعضای شورای شهر بافق و شهردار صبح امروز به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) با حضور در بیمارستان ولیعصر، از تلاش پرسنل زحمتکش این مجموعه به ویژه پرستاران قدردانی کردند. به گزارش آفتاب بافق؛ سید محمد باقی زاده رئیس شورای شهر،تفکری نائب رئیس،حسن محمدی عضو شورا صبح امروز به همراه سید علی نوروززاده شهردار بافق و اصغر […]

اعضای شورای شهر بافق و شهردار صبح امروز به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) با حضور در بیمارستان ولیعصر، از تلاش پرسنل زحمتکش این مجموعه به ویژه پرستاران قدردانی کردند.

به گزارش آفتاب بافق؛ سید محمد باقی زاده رئیس شورای شهر،تفکری نائب رئیس،حسن محمدی عضو شورا صبح امروز به همراه سید علی نوروززاده شهردار بافق و اصغر موفق مسئول روابط عمومی با حضور در بیمارستان ولیعصر از تلاش پرسنل زحمتکش این مجموعه به ویژه پرستاران با اهدا شاخه گل قدردانی کردند..

در این دیدار رئیس شورای شهر ضمن تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، از زحمات پرسنل بیمارستان ولیعصر بافق قدردانی کرد و گفت : پرستاری شغل بسیار مقدسی درجامعه اسلامی است. پرستاران با عشق ، ایمان و مهارت تلاش می کنند تا بیماران هر چه سریعتر سلامتی خود را بدست آورند و به آغوش گرم خانواده هایشان بازگردند. روز پرستار بهانه ای برای ارج نهادن به تلاش صادقانه و ایثار این عزیزان است.

وی درباره اهمیت نقش پرستاری افزود : برای حفظ سلامت در جامعه، اهمیت پرستاری در خط اول قرار دارد، چرا که اگر بهترین پزشکان و جراحان، کار خودشان را برای بیمار به بهترین وجه انجام دهند، اما از آن بیمار پرستاری مناسب نشود، به طور غالب کار آن پزشک یا جراح بی­فایده خواهد بود.

باقی زاده با بیان اینکه تقدیر از پرستاران باید در خور شأن این نیروهای پر تلاش باشد،خاطر نشان کرد: برنامه های خوبی در راستا حمایت و قدردانی از پرستاران در نظر داریم که ان شاءالله اجرایی می کنیم.

 

عکس: محمود تقی زاده بافقی

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده