رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
  • کد خبر : ۴۴۷۲۰
  • چاپ خبر : توسعه و پیشرفت بافق با پر رنگ کردن ظرفیت های موجود در شهر امکانپذیر است +تصاویر
فرماندار بافق در نشست خبری با اصحاب رسانه :

توسعه و پیشرفت بافق با پر رنگ کردن ظرفیت های موجود در شهر امکانپذیر است +تصاویر

محمد زاده رحمانی در نشست با اصحاب رسانه با بیان اینکه بافق از ظرفیت های بسیاری برخوردار است و نباید آن را تنها معطوف به تحصن کارگری یا جاده کرد،گفت: باید سایر ظرفیت های دیگر شهرستان مانند بحث های زیست محیطی،آداب رسوم و مهمان نوازی را  پررنگ جلوه داد تا بافق در استان و کشور […]

محمد زاده رحمانی در نشست با اصحاب رسانه با بیان اینکه بافق از ظرفیت های بسیاری برخوردار است و نباید آن را تنها معطوف به تحصن کارگری یا جاده کرد،گفت: باید سایر ظرفیت های دیگر شهرستان مانند بحث های زیست محیطی،آداب رسوم و مهمان نوازی را  پررنگ جلوه داد تا بافق در استان و کشور از جایگاهی ویژه برخوردار شود.

به گزارش آفتاب بافق،محمد زاده رحمانی،فرماندار بافق در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات ضمن سپاسگزاری از حضور خبرنگاران،با بیان اینکه تلاش شده تا به وعده های خود نسبت به شهر و مردم عمل کنیم افزود : ما به شخصیت حقیقی خود بیشتر از حقوقی بهاء می دهیم یعنی شخصیت زاده رحمانی در ذهن من نسبت به فرماندار جایگاه بالاتری دارد و این مسئله باعث می شود تا هرگز وعده ای که عملی شدن آن خارج از توان است به مردم ندهم.

وی از خبرنگاران حاضر در جلسه خواست تا در صورت مواجه با فرد سرمایه گزار که تمایل به کار در زمینه اقتصادی دارد به جای ارجاع دادن وی ادارات شهرستان او را به فرمانداری معرفی کنند.

فرماندار بافق در بحث دیگر سخنان خود به مسئله مهم ایتام و اکرام  و توجه ویژه به آنها در شهرستان اشاره کرد و افزود: برخی خانواده ها در بافق با مشکلات و گرفتاریهای سختی دست و پنجه نرم می کنند، بخصوص در بحث ایتام و اکرام آنها که نیازمند پیگیری و توجه ویژه است.باید این موضوع را همچون نهضتی در بافق رونق داد و گام اول از خودمان شروع کنیم و وارد این عمل نیک و خداپسندانه شویم.

زاده رحمانی در ادامه خطاب به اصحاب رسانه آنان را یکی از ارکان  اصلی جامعه و چشمان بینای مردم دانست و خاطر نشان کرد: رسانه ها ناظران عملکرد در تمام بخش ها هستند و این نظارت موجب جلوگیری از انجام خطا و پیگیری وعده های مسئولان در پیشبرد اقدامات آنان می شود.

وی با بیان اینکه شهرستان بافق از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار است و نباید آن را تنها معطوف به تحصن کارگری و یا جاده کرد اظهار داشت : باید سایر ظرفیت های شهرستان مانند بحث های زیست محیطی،آداب رسوم و مهمان نوازی را  پررنگ جلوه داد تا بافق در استان و کشور از جایگاهی ویژه برخوردار شود.

فرماندار بافق استفاده از سیستم و مدل برایسون را برای ایجاد انگیزه در مسئولان شهرستان ؛ یکی از کارآمدترین مدل ها دانست و گفت : ما با استفاده از این مدل در سند چشم انداز شهرستان می توانیم با درخواست گزارش عملکرد از بخش های مختلف، پیگیر روند کارهای آنها باشیم.

زاده رحمانی در پایان سخنان خود با عنوان اینکه سه اداره منابع طبیعی و ابخیزداری بافق، آب و فاضلاب روستایی و میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان توانسته اند در سال گذشته اهتمام جدی نسبت  به جذب بودجه استانی و ملی داشته باشند افزود : نگاه ما نباید تنها برای دریافت کمک و بودجه به سنگ آهن بافق باشد، کشور ما به جز معدن درآمد نفت و بودجه مالیات نیز داریم که باید آن را وارد ادارات  شهرستان کنیم. ادارات بافق در سال گذشته رصد شدند و مشخص شد سه اداره فوق توانسته اند در سال گذشته اهتمام بیشتری برای جذب بودجه های ملی و استانی داشته باشند و باید این ادارات را معرفی نمود تا الگویی برای سایر بخش ها و ترغیب آنان شود.

عکس: محمود تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده