رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۹
  • کد خبر : ۴۴۸۳۰
  • چاپ خبر : آینده درخشانی در انتظار بانوان تکواندو کار بافقی است

آینده درخشانی در انتظار بانوان تکواندو کار بافقی است

مهناز عباسی در مصاحبه با خبرنگار افتاب بافق گفت: آینده ای روشن برای ارتقا ورزش تکواندو در بخش بانوان و کسب رتبه های برتر قهرمانی پیش رو داریم. به گزارش آفتاب بافق،مهناز عباسی بافقی،متولدسال1363 دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و مدرس دانشگاه بافق است.وی فعالیت خود را در زمینه تکواندو از سال 1392 به […]

مهناز عباسی در مصاحبه با خبرنگار افتاب بافق گفت: آینده ای روشن برای ارتقا ورزش تکواندو در بخش بانوان و کسب رتبه های برتر قهرمانی پیش رو داریم.

به گزارش آفتاب بافق،مهناز عباسی بافقی،متولدسال1363 دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و مدرس دانشگاه بافق است.وی فعالیت خود را در زمینه تکواندو از سال 1392 به عنوان مسؤل بانوان شروع نمود.با توجه به علاقه شدید و مشاهده استعدادهای بانوان در زمینه تکواندو،پیگیری ها خود را برای فعال سازی این رشته ورزش آغاز نمود.

عباسی درباره نحوه آغاز فعالیت تکواندو بانوان در بافق گفت: تکواندو بانوان بافق فعالیت خود را در تاریخ 92 /03/25 طی قرار داد یکساله با معصومه لقمانی و حضور 20 بانوی ورزشکار در این زمینه آغاز کرد . اما به دلیل وجود برخی مشکلات از جمله نبود امکانات مالی وعدم مربی بومی کار هیات تعطیل شد.

وی با بیان اینکه با پیگیری های مستمر وتلاش های فراوان هیات تکواندو بافق توانستیم در سال 93 قرارداد یکساله با ازیتا زارع،مربی استانی بسته و مجدد به کار خود ادامه دادیم،افزود: در طول  این یکسال  تلاش ها و استعدادهای درخشان شیر بانوان جواب داد و ما به مقام های قهرمانی متعدد در سطح استان از جمله کسب مقام دوم تکواندو توسط مهلا مسلمان، مقام اول در رده سنی خردسالان توسط ریحانه جلالی شدیم. در سال 1394 نیز پریسا ناظم حائز مقام سوم در رده نونهالان شد.

عباسی ادامه داد: تکواندو بافق در بخش بانوان به خوبی پیش می رفت که متاسفانه به دلیل مسائل مالی و عدم وجود مربی بومی در شهرستان دوباره به مدت یکسال تعطیل شد. در مرداد ماه سال 1396 با پیگیری های مسرانه و مشورت با کمیته آقایان،هیات تکواندو روحی تازه به خود گرفت و با برنامه ریزی های بلند مدت این ورزش جانی دوباره گرفت تا شاهد ارتقا و درخشش دختران و بانوان بافقی در این عرصه باشیم.

وی با اظهار امیدواری از آینده ای روشن برای بانوان تکواندو کار بافقی،بیان کرد: در حال حاضر تکواندو دختران در رده های سنی نونهالان،نوجوانان وجوانان با مربی گری زینب محمدی فعال است و آینده ای روشن برای ارتقا این ورزشکاران و کسب رتبه های برتر قهرمانی پیش رو داریم.

عباسی در پایان سخنان خود گفت: در حال حاضر مشغول آماده سازی تیم بانوان تکواندو بافق برای حضور درمسابقات قهرمانی و لیگ استان هستیم. استفاده از پتانسیل های بانوان و محک زدن توانایی های آنان درمحل خانه تکواندو یزد،زمینه ای برای حضوردرتمامی مسابقات شهرستانی،استانی و درآینده نزدیک حضور برای رقابت با لیگ های برتر کشور است.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده