رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
  • کد خبر : ۴۴۹۶۰
  • چاپ خبر : انتخاباتی دیگر در شورای اسلامی کار شرکت سنگ اهن مرکزی بافق

انتخاباتی دیگر در شورای اسلامی کار شرکت سنگ اهن مرکزی بافق

زمان برگزاری انتخابات عضو  تشخیص صلاحیت برای شورای اسلامی کارِ کارکنان رسمی و روزمزد دائم و تبدیل وضعیت نیروهای شرکت سنگ اهن مرکزی بافق اعلام شد. به گزارش آفتاب بافق،در این انتخابات که در روز یکشنبه هفته آینده مورخ  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ در محل کارت زنی های اصلی و مجموعه فرآوری و همچنین ورودی ساختمان اداری جدید […]

زمان برگزاری انتخابات عضو  تشخیص صلاحیت برای شورای اسلامی کارِ کارکنان رسمی و روزمزد دائم و تبدیل وضعیت نیروهای شرکت سنگ اهن مرکزی بافق اعلام شد.

به گزارش آفتاب بافق،در این انتخابات که در روز یکشنبه هفته آینده مورخ  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ در محل کارت زنی های اصلی و مجموعه فرآوری و همچنین ورودی ساختمان اداری جدید و انتظامات آهنشهر و سه چاهون برگزار می شود می بایست کارکنان تبدیل وضعیت ، رسمی، روزمزد دائم در این انتخابات شرکت نمایند.

 علی قاسمی عضو هیات موسس شورای اسلامی کار در مجموعه تحت نظارت شرکت سنگ آهن مرکزی بافق گفت : تاکنون سه بار برگزاری این انتخابات به دلیل حضور نیافتن کارکنان و استفاده نکردن از حق خود برای دادن رای به شکست انجامیده و در نهایت شورای اسلامی کار در شرکت سنگ اهن مرکزی بافق تشکیل نگردیده است.

عضو هیات موسس شورای اسلامی کار در شرکت سنگ آهن مرکزی بافق افزود :

در این مرحله از انتخابات شورای کارگری شرکت کنندگان در انتخابات می بایست یک نفر را از میان هفت نامزد شورای کار انتخاب نمایند تا در مرحله بعد فرد منتخب با همراهی و همکاری نماینده اداره کار و نماینده صنعت و معدن و تجارت بتوانند  صلاحیت افرادیکه در مرحله بعد برای هیات مدیره شورای اسلامی نامزد میشوند را تائید نمایند.

علی قاسمی کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی بافق را به حضور گسترده در انتخابات شورای اسلامی کار که قرار است در روز یکشنبه هفته آینده برگزار شود فراخواند و افزود : حتما می بایست  نصف بعلاوه یک نفر از کل پرسنل رسمی.تبدیل وضعیت و روز مزد دائم (که حدودآ ۱۲۰۰نفر میباشند) در انتخابات شرکت نمایند که حدودا 1200 کارگر در انتخابات شرکت نمایند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده