رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۳
  • کد خبر : ۴۴۹۹۳
  • چاپ خبر : اکران فیلم سینمایی” سد معبر” در سینما قدس آهنشهر + تصاویر

اکران فیلم سینمایی” سد معبر” در سینما قدس آهنشهر + تصاویر

مسئول سینما قدس آهنشهر از اکران فیلم سینمایی” سد معبر” در سینما قدس آهنشهر خبرداد. به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با فرارسیدن ایام حزن و اندوه و سوگواری حضرت صدیقه کبری(س) فیلم اجتماعی و خانوادگی” سد معبر” در سینما قدس آهنشهر اکران می َشود. سید حمزه حسینی مسئول سینما قدس آهنشهر در گفتگویی کوتاه اظهار […]

مسئول سینما قدس آهنشهر از اکران فیلم سینمایی” سد معبر” در سینما قدس آهنشهر خبرداد.

به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با فرارسیدن ایام حزن و اندوه و سوگواری حضرت صدیقه کبری(س) فیلم اجتماعی و خانوادگی” سد معبر” در سینما قدس آهنشهر اکران می َشود.

سید حمزه حسینی مسئول سینما قدس آهنشهر در گفتگویی کوتاه اظهار داشت این فیلم به کارگردانی محسن قرایی و ساخت 1395می باشد.

وی اظهار داشت زمان اکران فیلم سینمایی از 12 بهمن آغاز و بمدت 20 شب و هرشب  ساعت 19 به  نرخ بلیط 4هزار تومان  که در روزهای سه شنبه نیم بها می باشد.

حسینی یاداور شد فیلم مورد نظر برنده جایزه بهترین فیلم بخش جریان‌های نو جشنواره فیلم پوسان ۲۰۱۷ محسن قرایی، کاندیدا سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۵ سعید روستایی، کاندیدا سیمرغ بلورین بهترین تدوین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۵ سپیده عبدالوهاب می باشد.

خلاصه داستان:

قاسم ( حامد بهداد ) کارمند شهرداری است که وظیفه مقابله با دستفروشانی را دارد که موجب سد معبر شده اند. از طرف دیگر، اخیرا به همسرِ قاسم ( باران کوثری ) ارث قابل توجهی رسیده و قاسم قصد دارد با آن یک ماشین سنگین تهیه نماید اما…

کارگردان :

محسن قرایی : متولد سال 1362 در بهشهر و فارغ التحصیل رشته مهندسی معدن از دانشگاه تهران می باشد. وی فعالیت سینمایی خود را از سال 1386 با دستیار کارگردانی آغاز کرد و نخستین ساخته سینمایی او با نام « خسته نباشید! » در سال 1391 ساخته شد. « سد معبر » دومین تجربه کارگردانی قرایی است.

درباره فیلم « سد معبر » :

« سد معبر » سوژه بکر و تازه ای دارد. زندگی مامورینی که با دستفروشان در خیابان برخورد می کنند، سوژه ای است که یپش از این در سینمای ایران به آن پرداخته نشده بود و جالب آنکه سعید روستایی که با فیلم « ابد و یک روز » توانست نام خود را بر سر زبانها بیندازد، فیلمنامه اثر را نوشته است. اما « سد معبر » از نقطه ای آسیب دیده که گمان می شد بتوان نقطه قوت اثر قلمداد کرد.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده