رفتن به بالا
  • یکشنبه - 15 بهمن 1396 - 16:21
  • کد خبر : ۴۵۱۶۰
  • چاپ خبر : آمادگی کامل در برگزاری دوره های مختلف برای ارتقا سطح دانش مربیان را داریم
مدیر عامل باشگاه سنگ آهن:

آمادگی کامل در برگزاری دوره های مختلف برای ارتقا سطح دانش مربیان را داریم

  محمد کاظمی ارتقاء دانش مربیان را امری ضروری دانست و گفت: باشگاه سنگ آهن آمادگی کامل در برگزاری دوره های مختلف داوری و مربی گری برای ارتقا دانش مربیان و به روز بودن سطح علوم ورزشی آنان دارد.   به گزارش آفتاب بافق،به مناسبت ایام ا.. دهه فجر،جلسه ای با حضور کلیه بانوان مربی […]

 

محمد کاظمی ارتقاء دانش مربیان را امری ضروری دانست و گفت: باشگاه سنگ آهن آمادگی کامل در برگزاری دوره های مختلف داوری و مربی گری برای ارتقا دانش مربیان و به روز بودن سطح علوم ورزشی آنان دارد.

 

به گزارش آفتاب بافق،به مناسبت ایام ا.. دهه فجر،جلسه ای با حضور کلیه بانوان مربی در رشته های مختلف ورزشی سنگ آهن و مدیر عامل باشگاه در محل سالن کنفرانس این مجموعه ورزشی برگزار شد .

 

در ابتدا این جلسه رنجبر گزارش از عملکرد ورزش بانوان باشگاه سنگ آهن ارائه  نمود و در ادامه مربیان

ضمن اعلام برگزاری مسابقات متعدد ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر،درخواست های خود را از مدیر عامل باشگاه بیان کردند.

سپس محمد کاظمی،مدیر عامل باشگاه با اظهار خرسندی و تشکر از حضور این بانوان مربی گفت: انتخاب باشگاه سنگ آهن به عنوان باشگاه برتر کشور مرهون تلاش تمام مربیان (خانم و آقا) و پرسنل زحمتکش آن می باشد. این همدلی و تعامل بین مربیان باشگاه ، هیات های ورزشی و اداره ورزش و جوانان باید بصورت مستمر وجود داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه مربیان موظفند علاوه بر آموزش های فنی رشته خود،در حوزه اخلاق نیز به ورزشکاران محبت کنند،افزود: احترام به پیشکسوتان و بزرگان را همیشه باید مد نظر داشت و بر آن تاکید کرد.

 

مدیر عامل باشگاه سنگ آهن ارتقاء دانش مربیان را امری ضروری دانست و گفت: باشگاه آمادگی کامل در برگزاری دوره های مختلف داوری و مربی گری برای ارتقا دانش مربیان و به روز بودن سطح علوم ورزشی آنان دارد.

 

کاظمی در پایان سخنان خود برگزاری اردوها و مسابقات در سطوح مختلف را عاملی موثر برای ایجاد انگیزه در بازیکنان دانست.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده