رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹
  • کد خبر : ۴۵۶۲۵
  • چاپ خبر : راه اندازی کارگاه تولید پوشاک تعاونی مصرف کارکنان سنگ آهن
گزارش تصویری:

راه اندازی کارگاه تولید پوشاک تعاونی مصرف کارکنان سنگ آهن

کارگاه تولید پوشاک تعاونی مصرف کارکنان سنگ آهن با هدف تامین نیاز های پوشاکی این مجموعه و سایر شرکت های اقماری فعال آن راه اندازی شد. به گزارش آفتاب بافق،حبیب حسن زاده،رئیس هیأت مدیره تعاونی مصرف کارکنان سنگ آهن در گفتگوئی کوتاه با اعلام این خبر، گفت: در جهت امتثال به فرمان رهبر فرزانه انقلاب […]

کارگاه تولید پوشاک تعاونی مصرف کارکنان سنگ آهن با هدف تامین نیاز های پوشاکی این مجموعه و سایر شرکت های اقماری فعال آن راه اندازی شد.

به گزارش آفتاب بافق،حبیب حسن زاده،رئیس هیأت مدیره تعاونی مصرف کارکنان سنگ آهن در گفتگوئی کوتاه با اعلام این خبر، گفت: در جهت امتثال به فرمان رهبر فرزانه انقلاب در جهت تحقق شعار سال 96 به اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، با همت مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بر آن شدیم تا کارگاه تولید پوشاک تعاونی مصرف را با هدف تامین نیاز های پوشاکی این مجموعه و سایر شرکت های اقماری فعال در آن  راه اندازی نمائیم.

وی افزود: بحمد الله توانستیم با حمایت مدیر عامل سنگ آهن  با هزینه یک میلیارد و هفتصد میلیون ریال در مساحتی حدود 160 متر مربع 2 کارگاه خیاطی مجهز به تجهیزات دوخت و دوز مدرن را که ترجیحاً توسط زنان سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ه) ، سازمان بهزیستی و جامعه معلولان بافق اداره می شود، در ایام الله دهه فجر توسط جناب آقای مولائی،معاون محترم سازمان امور اداری و استخدامی کشور و مسؤلان شهرستان افتتاح نماییم. .

 رئیس هیأت مدیره تعاونی مصرف کارکنان سنگ آهن خاطر نشان کرد: این کارگاه توسط سرکار خانم توکلی از مجربین و پیشکسوتان این عرصه هدایت می شود.وی قصد دارد دامنه فعالیت و عرصه خدمات رسانی خود را به خارج از محدوده شرکت سنگ آهن و با تأمین نیازمندی سایر متقاضیان استانی و خارج از آن توسعه دهد. که با مساعدت و حمایت مهندس محمد جواد عسکری قطعاً دست یافتنی است .

حسن زاده بافقی در پایان سخنان خود گفت : اینجانب با شکر گزاری به درگاه خداوند منان که توفیق خدمت به محرومین را نصیب ما نموده است، از همه عاملین راه اندازی این کارگاه تولید بالأخص مدیر عامل محترم شرکت سنگ آهن مرکزی، هیأت مدیره تعاونی مصرف کارکنان شرکت ، مدیر عامل سخت کوش و خوش ذوق تعاونی مصرف جناب مهندس خواجه مبارکه ، سرکار خانم توکلی و آحاد کارکنان تعاونی مصرف تقدیر و تشکر می نمایم و برای این عزیزان عزت،سعادت و سلامتی آرزو می کنم.

عکس: محمود تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده