رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۶
  • کد خبر : ۴۵۶۴
  • چاپ خبر : عزیزالله عباسیان رییس هیات پهلوانی و زورخانه ای شهرستان بافق در جمع ورزشکاران زورخانه پهلوان عسکر بافقی حضور یافت

عزیزالله عباسیان رییس هیات پهلوانی و زورخانه ای شهرستان بافق در جمع ورزشکاران زورخانه پهلوان عسکر بافقی حضور یافت

به گزارشآفتاب بافق، به نقل از روابط عمومی هیات پهلوانی و زورخانه ای شهرستان بافق؛   عزیزالله عباسیان رییس هیات پهلوانی و زورخانه ای بافق  شامگاه روز دوشنبه 93/10/8 در جمع ورزشکاران و پهلوانان زورخانه پهلوان عسکر بافقی با اشاره به وجه تمایز ورزش پهلوانی و سایر ورزش‌ها عنوان کرد: همراه بودن ورزش پهلوانی با […]

به گزارشآفتاب بافق،

به نقل از روابط عمومی هیات پهلوانی و زورخانه ای شهرستان بافق؛

 

عزیزالله عباسیان رییس هیات پهلوانی و زورخانه ای بافق  شامگاه روز دوشنبه 93/10/8 در جمع ورزشکاران و پهلوانان زورخانه پهلوان عسکر بافقی با اشاره به وجه تمایز ورزش پهلوانی و سایر ورزش‌ها عنوان کرد: همراه بودن ورزش پهلوانی با ارزش‌ها باعث شده این ورزش ویژگی منحصری در مقایسه با دیگر رشته های ورزشی داشته باشد.

وی ابراز داشت: وجه تمایز رشته‌های پهلوانی این است که ارزش ها و معنویت‌ها را در دل خود راه داده است.

عباسیان  با بیان اینکه ورزش در نظام اسلامی زمانی دارای جایگاه است که با ارزش‌ها همراه بوده و در دل خود توسعه دهنده ارزش‌ها باشد، تصریح کرد: از اینکه در جامعه اسلامی در کنار امر ورزش، ارزش‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد خوشحالم ضمن اینکه این روند همچنان باید توسعه یابد.

وی بیان کرد: هنگامی که مقام معظم رهبری می‌فرمایند ورزش باستانی برای ما یک تاریخ است و تنها یک ورزش نیست به دلیل ارزش‌هایی است که با این ورزش همراه شده و در جهت رشد، پیشرفت و توسعه فرهنگ معنوی گام بر می‌دارد.

رییس هیات پهلوانی و زور خانه ای و  مدیرحقوقی  شرکت سنگ آهن مرکزی  با بیان اینکه ارزش‌ها باید بر تمام بخش‌های ورزشی حاکم باشد، خاطرنشان کرد: با روح معنوی که بر فضای ورزشی حاکم است می‌توان توسعه دهنده این فضای ورزشی بود.

در ادامه مرشد مقامی مدیر زورخانه پهلوان عسکر بافقی  طی سخنانی ضمن قدردانی از پهلوان عزیزالله عباسیان رییس هیات پهلوانی و زورخانه ای شهرستان به دلیل توجه وی به ورزش باستانی و زورخانه ای گفت: از سال ها قبل در بحث ورزش عقب ماندگی های بسیاری را در شهرستان  احساس می‌کردیم که این عقب ماندگی با زحمات پهلوان عباسیان در حال مرتفع شدن است.

مرشد مقامی افزود بدون شک اگر از ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی بخصوص ورزش پهلوانی و زورخانه ای درسطح  شهرستان بافق  حداقل حمایتی از سوی مسئولین انجام گیرد، افتخارات زیادی در سطح استان و  کشور حاصل خواهد شد.

 

 

SAM_4312 SAM_4264 SAM_4274

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده