رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۱
  • کد خبر : ۴۵۷۱
  • چاپ خبر : مراسم بزرگداشت پنجمين سالروز حماسه نهم دي ماه در بافق برگزار شد

مراسم بزرگداشت پنجمين سالروز حماسه نهم دي ماه در بافق برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بافق ؛ مراسم گرامیداشت پنجمین سالروز حماسه نهم دی ماه و هفتمين سالگرد ورود مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) به استان يزد با حضورحجت الاسلام میررحیمی مسئول بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت استان یزد، امام جمعه، فرماندار،روحانیون و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بافق ؛ مراسم گرامیداشت پنجمین سالروز حماسه نهم دی ماه و هفتمين سالگرد ورود مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) به استان يزد با حضورحجت الاسلام میررحیمی مسئول بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت استان یزد، امام جمعه، فرماندار،روحانیون و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) بافق برگزار شد.

سخنران این مراسم ضمن گرامیداشت نهم دی ماه روز بصيرت مردم ايران، با اشاره به دستاورد های انقلاب اسلامي تاکنون گفت: دشمنان نظام و انقلاب ما از چندین سال پیش به فکر ضربه به انقلاب ما بودند و در سال 88 خواستند که نقش های شوم خود را به اجرا بگذارند که با عنایات و تدابیر مقام معظم رهبری و حضور به موقع مردم در صحنه نقشه های شوم آنها نقش بر آب شد.

حجت السلام ميررحیمی در ادامه به دو رکن اساسی نظام اسلامي، رهبری و مردم اشاره کرد و افزود:ما امروز سربلندیم که مردم ما پایبند به قانون و رهبری هستند که این مهم تاکنون باعث خنثی سازی توطئه های شوم دشمنان قسم خورده نظام ما شده است.

وی همچنین به دستاورد های حضور مردم در دیگر نقاط منطقه بویژه در سوریه و لبنان اشاره کرد و اظهار داشت:موفقیت ها و پیروزی های کشور های منطقه نشأت گرفته از حضور و بسیج شدن مردم در صحنه نبرد است.

ميررحيمي افزود: تا زمانی که ما ولایت فقیه و حضور مردم را در صحنه داشته باشیم دشمنان جز زحمتی اندک برای ما و آزار و اذیت برای خودشان چیزی عایدشان نخواهد شد.

 

 

IMG_3020 IMG_3025 IMG_3045 IMG_3054 IMG_3047

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده