رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
  • کد خبر : ۴۵۸۸۸
  • چاپ خبر : محدودیت های ترافیکی به مناسبت راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در این شهرستان را اعلام کرد
فرمانده انتظامی شهرستان بافق؛

محدودیت های ترافیکی به مناسبت راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در این شهرستان را اعلام کرد

فرمانده انتظامی شهرستان بافق؛  محدودیت های ترافیکی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در این شهرستان را اعلام کرد. سرهنگ کمالی صبح امروز در گفتگویی تلفنی با خبرنگار آفتاب بافق گفت: محدودیت های ترافیکی روز 22 بهمن در بافق از ساعت 9 و نیم صبح آغاز و تا پایان راهپیمایی ادامه دارد. وی ادامه داد: محدودیت […]

فرمانده انتظامی شهرستان بافق؛  محدودیت های ترافیکی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در این شهرستان را اعلام کرد.

سرهنگ کمالی صبح امروز در گفتگویی تلفنی با خبرنگار آفتاب بافق گفت: محدودیت های ترافیکی روز 22 بهمن در بافق از ساعت 9 و نیم صبح آغاز و تا پایان راهپیمایی ادامه دارد.

وی ادامه داد: محدودیت های ترافیکی در بافق در خیابان امام خمینی(ره) مسیر رفت و برگشت از جلو بسیج به سمت امامزاده عبدالله (ع)، مسیر راهپیمایی در میدان امامزاده عبدالله(ع) و همچنین مسیر رفت و برگشت در خیابان مسجد جامع از ساعت 9 و نیم تا پایان راهپیمایی دارای محدودیت هایی می باشد و تردد وسایل نقلیه در آن ممنوع می باشد.

این مسوول اظهار کرد: همکاری رانندگان در طول برگزاری راهپیمایی با ماموران پلیس ضامن حفظ نظم و امنیت مردم است و نقش مهمی در انجام بهتر وظایف دارد.

وی اظهار داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بافق به منظور هرچه بهتر برگزار شدن مراسم راهپیمایی، تسهیل در عبور و مرور و افزایش ضریب ایمنی شرکت کنندگان در راهپیمایی و جلوگیری از مشکلات ترافیکی، محدودیت های ترافیکی را اعمال خواهد کرد.

وی به شهروندان توصیه کرد در زمان اعمال محدودیت های ترافیکی از خیابان های مجاور و مسیرهای جایگزین جهت تردد استفاده کنند و از تردد با وسایل نقلیه و توقف در طول مسیر و زمان راهپیمایی خودداری کنند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده