رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۹
  • کد خبر : ۴۵۹۸۷
  • چاپ خبر : بهره برداری از 2 بلوار بافق در شب سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی +تصاویر

بهره برداری از 2 بلوار بافق در شب سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی +تصاویر

وعده چند هفته قبل شهردار و شورای شهر جهت روشنایی یکی از بلوارهای خیابان امام رضا(ع) مرتفع شد. به گزارش آفتاب بافق،طی بازدید چند هفته گذشته سید علی نورورزاده،شهرداربافق و سید محمد باقی زاده،رئیس شورای اسلامی شهر بافق با اهالی خیابان امام رضا(ع) و بیان مشکل روشنایی یکی از بلوارهای این منطقه، قول مساعد داده […]

وعده چند هفته قبل شهردار و شورای شهر جهت روشنایی یکی از بلوارهای خیابان امام رضا(ع) مرتفع شد.

به گزارش آفتاب بافق،طی بازدید چند هفته گذشته سید علی نورورزاده،شهرداربافق و سید محمد باقی زاده،رئیس شورای اسلامی شهر بافق با اهالی خیابان امام رضا(ع) و بیان مشکل روشنایی یکی از بلوارهای این منطقه، قول مساعد داده شد تا در ایام الله دهه مبارک فجر این مشکل رفع گردد.

  امشب بر اساس قول داده شده این امر تحقق گرفت و با حضور اعضای شورای شهر و شهردارکلید روشنایی این بلوار توسط برادر شهید اصغر موفق زده شد.

سیدعلی نوروز زاده در گفتگویی کوتاه ضمن اظهار خرسندی از تحقق این وعده گفت: طی بازدید چند هفته گذشته از این محل و با توجه به اینکه روشنایی این منطقه از بلوار به نحو مطلوب تامین نشده بود،بنا به درخواست اهالی و قول داده شد، مبنی بر رفع این مشکل و بهره برداری این پروژه تا قبل از 22 بهمن،امشب با تلاش همکاران ما در مجموعه شهرداری و با حمایت شورای اسلامی شهر ظرف مدت کوتاه این امر تحقق گرفت.

وی افزود: در مجموع 2 بلوار شهید حبیبیان و خیابان امام رضا(ع) مبلغی بالغ بر  1 میلیارد و 550 میلیون تومان اعتبار به خود تخصیص داد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده