رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
  • کد خبر : ۴۶۷۲۱
  • چاپ خبر : به مناسبت  ورود پیکر مطهر 2 شهید گمنام دوران دفاع مقدس

به مناسبت ورود پیکر مطهر 2 شهید گمنام دوران دفاع مقدس

بسم رب شهدا والصدیقین پندارما این است که ما مانده ایم وشهدا رفته انداماحقیقت ان است که زمان ما را با خود برده است وشهدامانده اند. شهید اوینی. آفتاب بافق،باردیگرشهرمان حال وهوای دوران طلایی دفاع مقدس را به خود گرفته است. عطرشهدا در شهرپیچیده، همه جا سخن از حضور است،حضور نورانی شهدا.  نقل مجالس بخصوص […]

بسم رب شهدا والصدیقین

پندارما این است که ما مانده ایم وشهدا رفته انداماحقیقت ان است که زمان ما را با خود برده است وشهدامانده اند. شهید اوینی.

آفتاب بافق،باردیگرشهرمان حال وهوای دوران طلایی دفاع مقدس را به خود گرفته است. عطرشهدا در شهرپیچیده، همه جا سخن از حضور است،حضور نورانی شهدا.  نقل مجالس بخصوص بچه های جبهه وجنگ یاداوری خاطرات ان دوران پرافتخار است. خاطرات تلخ وشیرین،خاطرات شهادت دوستانشان،خاطرات قطع شدن دست و پاها ومجروحیت ها و مجروحینی که با ان وضعیت باز دوستان وهمرزمان را توصیه به پیروی از ولایت می کردند. دوستان و رفقایی که جلو چشمانشان ناچار به اسارت دشمن در می امدند و دوستانی که بر اثراتش شدید پاتک های سهمگین دشمن به شهادت می رسیدند و پیکرمطهر شان جا می ماند و مفقودمی شدند.

 اری شهر ما بوی شهید وشهادت به خود گرفته است وهمه مردم شهید پرور شهرستان بی صبرانه انتظار ورود 2 فرزند قهرمان خودرا می کشند. فرزندانی که سالیان سال در بیابان های غرب و جنوب کشور و در خاک عراق غریبانه مانده وهم اکنون خود را نشان داده و به شهر و دیار خود بازگشتند.

ای کاش این حال وهوا همانند سال های دفاع مقدس در شهر ها باقی می ماند و این تغییرات عجیب وغریب فکری وعقیدتی و فراموشی ان روزها نبود. مردم شهید پروربافق همه چه کوچک وبزرگ ،پیر و جوان به استقبال فرزندان عزیز وطن خواهند امد و روز دوشنبه با شور و حال وصف ناپذیری در مبارکه پیکر مطهر شهدارا تشیع و به خاک خواهند سپرد قطعا مردم خوب و ولایی شهرستان قدردان وادامه دهنده راه شهدا بوده وخواهند بود.چراکه همه چیز را خصوصا نعمت بزرگ امنیت واسایش را مدیون شهدا وصبر وتحمل خانواده های محترم شهدا می دانند.

شادی روح مطهر امام وهمه شهدافاتحه مع الصلوات

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق

      محمد رضا دهقانزاده

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده