رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۹
  • کد خبر : ۴۶۸۹۷
  • چاپ خبر : عروج مادران 4 ستاره گمنام بافقی که جاویدالاثر شدند
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق:

عروج مادران 4 ستاره گمنام بافقی که جاویدالاثر شدند

ستارگان فروزان دفاع مقدس در مبارکه فرود آمدند و برای همیشه در جایگاه ابدی خود آرام گرفتند.هرچند که شهرستان بافق چهار ستاره شهید گمنام دارد که هنوز هیچ نشانی از آنان نیست و سال ها پیش روح مادرانشان در انتظار بازگشت فرزندان شهیدشان به ملکوت اعلی پیوسته و اکنون تصاویرشان در کنار قاب عکس های […]

ستارگان فروزان دفاع مقدس در مبارکه فرود آمدند و برای همیشه در جایگاه ابدی خود آرام گرفتند.هرچند که شهرستان بافق چهار ستاره شهید گمنام دارد که هنوز هیچ نشانی از آنان نیست و سال ها پیش روح مادرانشان در انتظار بازگشت فرزندان شهیدشان به ملکوت اعلی پیوسته و اکنون تصاویرشان در کنار قاب عکس های شهیدانشان جای گرفته است.

به گزارش آفتاب بافق، محمد رضا دهقانزاده،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق با اعلام این خبر گفت: محمد جواد رایگان، عباس رحمانی، ابوطالب احمدیه و ابراهیم زمانی چهار شهید جاوید الاثر بافقی هستند که تاکنون پیکر مطهرشان شناسایی و تدفین نشده است.

محمد رضا دهقانزاده در مراسم تشییع و تدفین 2 شهید گمنام درگفتگویی با خبرنگار ما در  پارک نطقی مبارکه،افزود : پدر و مادر شهیدان محمد جواد رایگان ؛ عباس رحمانی و ابوطالب احمدیه از دار دنیا رفته اند.پدر شهید ابراهیم زمانی در یزد ساکن است و مادر وی نیز به ملکوت اعلی و فرزندش پیوسته است.

رئیس بنیاد شهید بافق با تقدیر و سپاسگزاری از حضور پرشور مردم ولایی بافق، خانواده معظم شهداء بویژه فرزندان شاهد و مسئولین  در مراسم استقبال ازپیکر مطهر 2 شهید گمنام مبارکه تقدیر و تشکر کرد.

آفتاب بافق نیز ضمن تاکید و پافشاری بر آرمان های شهدا از رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و تمامی همکاران این نهاد وهیات رزمندگان اسلام شهرستان بافق که زمینه برگزاری مراسم باشکوه استقبال و تدفین 2 شهید گمنام را در پارک نطقی مبارکه فراهم نمودند،تشکر و قدردانی می نماید.

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “عروج مادران 4 ستاره گمنام بافقی که جاویدالاثر شدند”

  • علی اصغررنجبر بافقی says:

    باسلام وخداقوت به همه ی مردم دلاور وغیوربافق ودرود برهمه ی شهدای گمنام نامدار وبی ادعا .
    که مردم نشان دادند لیاقت شهدا بیش از اینهاست واین استقبال ازآنان وظیفه ی کوچک همه ماست که در قبال قطره ای از خون این غیورمردان این کار ما بسیار ناچیزاست ما به این دلاوران سرفراز افتخار میکنیم .خداوند انشاالله همه شهدا ومادران وپدرانشان را را با سیدالشهدا محشور کند ،درجاتشان عالیست متعالی فرماید .وخداوند توفیق دهد تا ما بتوانیم درراه شهدا قدم برداریم راهشان را ادامه دهیم وشرمنده شهدا نشویم .
    گرنام شهیدی بگذاری بخیابان اندک بوداینکارمقابل به شهیدان پس مدیرمسئول بکن خدمت لایق ما هرچه که داریم بودازاین شهیدان

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده