رفتن به بالا
  • جمعه - 4 اسفند 1396 - 22:35
  • کد خبر : ۴۷۱۹۱
  • چاپ خبر : درخشش دانش آموزان بافقی در مسابقات استانی ربات های آموزشی

درخشش دانش آموزان بافقی در مسابقات استانی ربات های آموزشی

تیم رباتیک دانش آموزی کانون پرورش فکری بافق در مسابقات ربات های آموزشی استان یزد به پنج مقام برتر دست یافت. به گزارش آفتاب بافق،دومین دوره دانش آموزی ربات های آموزشی با عنوان جوانه های دانش با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی و مدرسه سما برگزار […]

تیم رباتیک دانش آموزی کانون پرورش فکری بافق در مسابقات ربات های آموزشی استان یزد به پنج مقام برتر دست یافت.

به گزارش آفتاب بافق،دومین دوره دانش آموزی ربات های آموزشی با عنوان جوانه های دانش با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی و مدرسه سما برگزار شد.

در این مسابقات که با حضور 64 تیم دانش آموزی از شهرستان های مختلف استان در دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد، تیم دانش آموزان بافقی با مربیگری عباس اکبری توانست به این مقام های ذیل دست یابد.

علیرضا فتوحی مقام اول، نیما رنجبر و جواد خانی زاده به صورت مشترک در جایگاه دوم رالی سرعتی و سعید حاجی ابوالحسنی مقام سوم را کسب نمودند.

همچنین علی اسماعیلی در ربات های نمایشی به مقام سوم دست یافت.

مریم عبدالله زاده سرپرست تیم رباتیک بافق با اشاره به اینکه دانش آموزان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای اولین بار در این مسابقات شرکت کرده اند،ضمن تشکر از زحمات زهرا دهستانی مدیر این کانون و مربی محترم عباس اکبری گفت : دانش آموزان علاقمند به رباتیک می توانند جهت فراگیری و آموزش ساخت ربات های گوناگون به کانون مراجعه نمایند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده