رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹
  • کد خبر : ۴۷۷۰۰
  • چاپ خبر : پرسپولیس هیچ ایده ای برای گل زدن نداشت
سرمربی تیم استقلال:

پرسپولیس هیچ ایده ای برای گل زدن نداشت

شفر در نشست با خبرنگاران پیرامون دربی 86 و پیروزی تیم خود گفت: عشق در شخصیت تیمی ما سبب پیروزی در دربی 86 شد. برای ما خیلی خوب  بود که پرسپولیس هیچ ایده ای برای گل زدن نداشت و در نیمه اول بدون منچا بازی کرد . به گزارش آفتاب بافق،شفر سرمربی تیم استقلال در […]

شفر در نشست با خبرنگاران پیرامون دربی 86 و پیروزی تیم خود گفت: عشق در شخصیت تیمی ما سبب پیروزی در دربی 86 شد. برای ما خیلی خوب  بود که پرسپولیس هیچ ایده ای برای گل زدن نداشت و در نیمه اول بدون منچا بازی کرد .

به گزارش آفتاب بافق،شفر سرمربی تیم استقلال در نشست خود با خبرنگاران پس از پایان دربی 86 با بیان اینکه پیروزی در این  بازی برایم بسیار مهم بود،گفت: تیم ما تا سقف توانایی خود تلاش کرد. قبل از بازی و بین 2 نیمه این عشق به فوتبال بازی کردن در بازیکنان ما کاملا مشخص بود.بازی سختی بود و پرسپولیس تیم عالی است و این برای ما خوب بود که این تیم در نیمه اول بدون منچا بازی کرد .

وی افزود: وجود مشکلات و مصدومیت برخی از بازیکنان مانند مهدی رحمتی که زانو آن آسیب دیده بود مانع حضور آنان در بازی نشد،چرا که همه می خواستند برای استقلال بازی کنند.

سرمربی تیم استقلال با اشاره به اینکه اشتباهات امید نور افکن در نیمه اول سبب از دست دادن چندین توپ شده بود،خاطر نشان کرد:  در نیمه دوم استقلال بسیار خوب بازی کرد. در حقیقت امروز این عشق در شخصیت تیمی ما بود که سبب پیروزی شد. می توان گفت امید ابراهیمی اکنون بهترین بازیکن ایران است.

وی در ادامه سخنان خود پیرامون بازی استقلال با العین گفت: العین تیمی است که بازیکنان بسیار خوبی دارد،شاید به نظر بازی راحتی باشد اما استرس و بازی که ما امروز در دربی متحمل شدیم آنان ندارند.

شفر با بیان این موضوع که مشکل تیم آماده سازی پیش از فصل است که به خوبی کار انجام نگرفت،افزود: ما نتوانستیم تمرینات اختصاصی با بازیکنان انجام دهیم برخی از آنان به استراحت و یا تمرین بیشتری نیاز دارند، اکثر بازیکنان در بازی از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار نبودند،زیرا باید تمرینات فردی با بازیکنان انجام می گرفت. امیدوارم راهی پیدا کنیم و بازی های بعد همه بازیکنان در جایگاه ثابت خود قرار گیرند.

سرمربی تیم استقلال با تاکید بر اینکه ساختن تیمی از پایین به بالا کار دشواری است و من بیشتر از این ها برای تیم می خواهم،تصریح کرد: همه ما امروز برای این پیروزی استقلال خوشحالیم ،اما این تمام آن چیزی نیست که من برای تیم می خواهم. باید دید در لیگ قهرمانان چه اتفاقی میافتد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار که چرا در نیمه اول استقلال پاس زیادی انجام داد اما در نیمه دوم بیشتر به دفاع پرداخت،گفت: تیم درنیمه اول بسیار خوب کار کرد،ما در نیمه اول یک کارت زرد گرفتیم و تلاش کردیم تا این اتفاق تکرار نشود.اما در پایان بازی 1 بر صفر به نفع ما به اتمام رسید. برای ما خیلی خوب  بود که پرسپولیس هیچ ایده ای برای گل زدن نداشت،ما یک چارت برای جابر داشتیم که می توانست گل دوم را بزند، اگر این امر اتفاق می افتاد  دیگر کسی این سوال ها را نمی پرسید.مهم نیست در یک بازی چقدر پاس می دهیم،مهم پاس آخری است که منجر به گل می شود.

اختصاصی/امیرفرشاد تفکری از سالن کنفرانس

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده