رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
  • کد خبر : ۴۷۸۳۰
  • چاپ خبر : دیدار مربیان و معاونین پرورشی مدارس با امام جمعه بافق/ غباروبی قبور شهدا

دیدار مربیان و معاونین پرورشی مدارس با امام جمعه بافق/ غباروبی قبور شهدا

به مناسبت گرامیداشت سالروز تأسیس امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی،جمعی از مربیان و معاونین پرورشی با امام جمعه شهرستان بافق دیدار کردند. به گزارش آفتاب بافق؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز تأسیس امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی جمعی مربیان،معاونین پرورشی و مشاوران مدارس با امام جمعه شهرستان بافق دیدار کردند . در ابتدا  این […]

به مناسبت گرامیداشت سالروز تأسیس امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی،جمعی از مربیان و معاونین پرورشی با امام جمعه شهرستان بافق دیدار کردند.

به گزارش آفتاب بافق؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز تأسیس امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی جمعی مربیان،معاونین پرورشی و مشاوران مدارس با امام جمعه شهرستان بافق دیدار کردند .

در ابتدا  این دیدار  آیاتی از کلام الله مجید  تلاوت شد و سپس قرائت مقاله ای توسط یکی از دانش آموزان دبستان شهید چمران انجام گرفت.

در ادامه سپس محمد رنجبر ،مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق پیرامون هفته تربیت اسلامی مطالبی را بیان نمود  .

وی  امور تربیتی را اساس و تحول بنیادینِ برگرفته از شجره طیبه دانست و گفت : امور تربیتی تنها نباید صرف به حوزه تربیتی دانش آموزان باشد، بلکه در حوزه فرهنگی نیز باید فعال باشد .

سپس قاسم زاده؛ معاون پرورشی و فرهنگی گزارشی از عملکرد حوزه پرورشی را ارائه نمود .

در ادامه امام جمعه شهرستان بافق درباره آسیب های اجتماعی و نقش تربیت در جامعه اسلامی مطالبی را بیان نمود.

وی به اهمیت نقش مدرسه و خانواده در تربیت دانش آموزان اشاره کرد و از والدین خواست توجه بیشتری به موضوع تربیتی فرزندان داشته باشند .

در پایان این دیدار مربیان و معاونین پرورشی  با حضور در گلزار شهدای امامزاده عبدا…(ع) با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

روابط عمومی؛ آ.پ

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده