رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
  • کد خبر : ۴۸۰۰۱
  • چاپ خبر : دیدار پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) با امام جمعه بافق
گزارش تصویری:

دیدار پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) با امام جمعه بافق

همزمان با 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صبح امروز پرسنل خدوم این نهاد با امام جمعه شهرستان بافق دیدار کردند. به گزارش آفتاب بافق، به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در14 اسفندماه سال 57 صبح امروز پرسنل خدوم این نهاد با امام جمعه شهرستان بافق دیدار کردند. دراین دیدار سید […]

همزمان با 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صبح امروز پرسنل خدوم این نهاد با امام جمعه شهرستان بافق دیدار کردند.

به گزارش آفتاب بافق، به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در14 اسفندماه سال 57 صبح امروز پرسنل خدوم این نهاد با امام جمعه شهرستان بافق دیدار کردند.

دراین دیدار سید رضا هاشمی پور، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بافق ضمن تبریک سالروز تاسیس کمیته امداد به فرمان رهبر کبیر انقلاب در سال 1357 ،مهمترین هدف ایشان از تشکیل این نهاد را توجه به وضعیت معیشتی و اقتصادی محرومین و نیازمندان دانست.

وی با بیان عملکرد یک ساله کمیته امداد شهرستان بافق، گفت:ما با سه معیار اصلی شامل اعتماد سازی در جهت جذب کمک های مردمی و محل هزینه کرد آن،توجه به وضعیت معیشتی و توجه به وضعیت فرهنگی مددجویان فعالیت می کنیم.

 وی افزود: فعالیت های کمیته امداد در جهت کمک به محرومین در 32 بخش مهم از جمله مسکن،محرومین و معیشت آنان و طرح های مشارکتی مانند زکات،اکرام و ایتام،طرح محسنین،نذورات و قربانی سایر قسمت ها انجام می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بافق در پایان سخنان خود اشاره کرد: این نهاد در طول سال 2 جشن مهم عاطفه ها در آغاز سال تحصیلی و جشن نیکوکاری در استانه سال جدید را با همکاری اداره اموزش و پرورش و بسیج سازندگی برگزار می کند.

سپس حجة الاسلام و المسلمین سلیمانی، امام جمعه شهرستان ضمن تبریک سالروز تاسیس کمیته امداد به فرمان امام خمینی (ره) گفت: امام راحل(ره) با بینش عمیق و ژرفی که در همان اوایل تشکیل انقلاب داشتند،با توجه به زندانیان سیاسی-انقلابی و کمک به خانواده هایشان از آنان حمایت می کرد.

وی دربخش دیگری ازسخنان خود بیان کرد: امروز مقام معظم رهبری ادامه دهنده سیاست کلی معمار کبیرانقلاب درجهت رفع فقر و محرمیت زدایی در کشور می باشد.

همچنین در این نشست رئیس شورای زکات شهرستان نیز تاکید کرد: امروز نظام در سایه قرآن و رهبری است و باید مسئولین توجه ویژه ای به وضعیت معیشتی مردم به ویژه محرومین و نیازمندان جامعه داشته باشند.

 درپایان این نشست از زحمات و همکاری امام جمعه شهرستان بافق با اهداء لوح  تقدیر از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) تجلیل به عمل آمد .

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده