رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
  • کد خبر : ۴۸۱۰۵
  • چاپ خبر : بهره برداری از پروژه طرح شبکه و تصفیه فاضلاب شهری تا پایان سال 97

بهره برداری از پروژه طرح شبکه و تصفیه فاضلاب شهری تا پایان سال 97

مجری طرح پروژه شبکه و تصفیه فاضلاب شهری اعلام نمود:ما تا پایان بهمن ۹۶ بیش از ۴۷ درصد پیشرفت برای کل پروژه داشته ایم.انتظار می رود تا پایان سال ۹۶ به رقم پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی دست یابیم و تا پایان سال ۹۷ شاهد بهره برداری از مجموعه پروژه باشیم.   به گزارش آفتاب بافق، […]

مجری طرح پروژه شبکه و تصفیه فاضلاب شهری اعلام نمود:ما تا پایان بهمن ۹۶ بیش از ۴۷ درصد پیشرفت برای کل پروژه داشته ایم.انتظار می رود تا پایان سال ۹۶ به رقم پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی دست یابیم و تا پایان سال ۹۷ شاهد بهره برداری از مجموعه پروژه باشیم.

 

به گزارش آفتاب بافق، جلسه روند اجرایی و پیشرفت طرح پروژه شبکه و تصفیه فاضلاب شهری با حضور مجری طرح پروژه، معاون مالی بازرگانی و کلیه پیمانکاران و مشاورین در دفتر مدیر عامل سنگ آهن برگزار شد.

در ابتدا مهندس عبدالله پور، مجری طرح شبکه و تصفیه فاضلاب شهری گزارش از روند اجرایی پروژه و پیشرفت آن ارائه نمود و سپس هرکدام از پیمانکاران و مشاوران در خصوص قرارداد مربوط به این پروژه توضیحاتی را بیان نمودند.

 

سپس شرکت کویرنوآب یزد،پیمانکار شبکه فاضلاب شهری در خصوص روند اقدامات انجام شده گزارشی را ارائه نمود و گفت:  تا کنون با لوله گذاری  48 هزار و 550 متر وساخت تعداد 975 منحول توانسته ایم به پیشرفت فیزیکی 45 درصد دست یابیم.

همچنین شرکت پارس سازان فرابین،پیمانکار خط انتقال لوله 800 بیان کرد: مقدار 1500 متر لوله گذاری و بیش از 1700 متر حفاری انجام شده است که بیانگر پیشرفت فیزیکی 22 درصد است.

شرکت تهران میراب،پیمانکار تصفیه خانه فاضلاب شهری نیز با بیان پیشرفت فیزیکی 52 درصد بخش ابنیه،گزارش عملکرد خود را ارائه نمود.

در ادامه شرکت سنا دژ سازان شرق،پیمانکار ساخت مخزن 20 هزار مترمکعبی ضمن اعلام اینکه بیش از 2 ماه است عملیات ساخت مخزن به پایان رسیده،خاطر نشان کرد: ما هم اکنون به پیشرفت 95 درصدی رسیده ایم و مخزن آماده آبگیری است.

در پایان این جلسه مجری طرح پروژه شبکه و تصفیه فاضلاب شهری اعلام نمود:ما تا پایان بهمن ۹۶ بیش از ۴۷ درصد پیشرفت برای کل پروژه داشته ایم.انتظار می رود تا پایان سال ۹۶ به رقم پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی دست یابیم

وی در خصوص نصب انشعابات منازل به شبکه خاطر نشان کرد:مقرر شد از سال ۹۷ این کار آغاز شود و امیدواریم تا پایان سال ۹۷ شاهد بهره برداری از مجموعه پروژه باشیم.

 

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده