رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۶
  • کد خبر : ۴۸۶۶۹
  • چاپ خبر : “سپاسداری”

“سپاسداری”

نوشته: عالیه نقیب الذاکرین بافقی آفتاب بافق؛ شادی و خوشحالی نیاز تمام انسانها است . برای آنکه بتوانیم زندگی موفقی داشته باشیم ، باید از روحیه ای بالا برخوردار باشیم . جامعه ما وظیفه دارد شرایط شور و شادی را برای خانواده ها فراهم سازد . چیزی که امروزه کمتر شاهد آن هستیم . خانواده […]

نوشته: عالیه نقیب الذاکرین بافقی

آفتاب بافق؛ شادی و خوشحالی نیاز تمام انسانها است . برای آنکه بتوانیم زندگی موفقی داشته باشیم ، باید از روحیه ای بالا برخوردار باشیم . جامعه ما وظیفه دارد شرایط شور و شادی را برای خانواده ها فراهم سازد .

چیزی که امروزه کمتر شاهد آن هستیم . خانواده هااز روحیه بالایی برخوردار نیستند . بچه ها در محیطی رشد می کنند که با شادی آشنایی زیادی ندارد .

دیر به دیر غنچه لبخند بر لبان مردم ما می شکفد . آنها نیاز دارند به برنامه هایی شاد و با نشاط ، نیاز دارند به برنامه ریزانی دلسوز که از موقعیت خود به نفع مردم سود جویند .

سخن از مردانی است که دلسوز جامعه غمزده خود هستند و در هر شرایطی در اندیشه یاری رساندن به مردمند . مناسبت های شادی بخش بهترین موقعیت را فراهم می سازد تا آنها برنامه ریزی کنند و گروهی را گردآورند تا برایشان برنامه های مفرح اجرا نمایند .

علاوه بر آنکه در رشد سطح فکری و فرهنگی جامعه خود گامهای بلند و مؤثری بر می دارند .

امشب زنان بافقی ، لحظات شادی را در سالن همایش های آهنشهر تجربه کردند . لبخندی که بر لبان آنها نقش بسته بود . شادی و هیجان بچه ها و تحسین و تشویق بانوان ، نثار مردی که خستگی و سختی کار را با لبخند رضایت مردمش از تن می زداید .

جشن روز زن ، در مکانی که تنها زنان حضور داشتند، به زیباترین وجه اجرا گردید و این شادی و زیبایی را مدیون مدیر بزرگوار روابط عمومی سنگ آهن هستیم .

می دانم که با نوشتن این سطور مورد سرزنش ایشان قرار می گیرم زیرا از تعریف و تمجید خوشدل نمی شود و هدفش تنها رضایت خدا و بندگان خداست . ولی وظیفه می دانم از جانب خود و همکارانم ، از تلاش ، پشتکار و همت والای جناب آقای رضا فلاح مبارکه مدیر محترم روابط عمومی سنگ آهن مرکزی قدردانی کنم و برای ایشان و برنامه های پربارشان آرزوی بهروزی و موفقیت نمایم .

شاد باشید که مردم را شاد می کنید .

عالیه نقیب الذاکرین بافقی(مهرگان)

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده