رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۳
  • کد خبر : ۴۸۷۵۲
  • چاپ خبر : آتش گرفتن مخزن گازوئیل  اتوبوس به دلیل نقص فنی بوده است
رئیس ایمنی وفنی شرکت سنگ آهن :

آتش گرفتن مخزن گازوئیل اتوبوس به دلیل نقص فنی بوده است

آتش گرفتن مخزن گازوئیل  اتوبوس به دلیل نقص فنی بوده است/ این اتوبوس متعلق به بخش خصوصی و پیمانکار ایاب و ذهاب نیروهای شرکت می باشد. شب گذشته  اتوبوس پیمانکار شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به دلیل نقص فنی در مخزن گازوئیل و ایجاد نشتی و جرقه آتش گرفت که در همان لحظات اولیه حریق با […]

آتش گرفتن مخزن گازوئیل  اتوبوس به دلیل نقص فنی بوده است/ این اتوبوس متعلق به بخش خصوصی و پیمانکار ایاب و ذهاب نیروهای شرکت می باشد.

شب گذشته  اتوبوس پیمانکار شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به دلیل نقص فنی در مخزن گازوئیل و ایجاد نشتی و جرقه آتش گرفت که در همان لحظات اولیه حریق با همکاری نیروهای ایمنی شرکت بدون هیچگونه خسارت جانی اطفاء گردید.

به گزارش آفتاب بافق : محمدرضا سالاری رئیس ایمنی وفنی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در بیان جزئیات این حادثه به خبرنگار ما گفت : شب گذشته  مخزن گازوئیل یک دستگاه اتوبوس در محل ورودی شرکت سنگ آهن که برای جابجایی نیروهای این شرکت به ورودی کارت زنی  وارد شده بود به دلیل نقص فنی و نشتی گازوئیل در قسمت موتور اتوبوس و ایجاد جرقه دچار آتش سوزی گردید که بلافاصله با حضور و همکاری  نیروهای ایمنی شرکت سنگ آهن آتش قبل از سرایت به اتاق اتوبوس خاموش می شود.

محمد رضا سالاری افزود : این اتوبوس متعلق به بخش خصوصی و پیمانکار ایاب و ذهاب نیروها بوده که جهت برگردندان کارگران به شهر و در محل کارت زنی شرکت دچار حادثه می شود.

وی با اعلام اینکه در این حادثه به کسی آسیب نرسیده است از رانندگان اتوبوس و وسایل نقیله و حمل و نقل پیمانکاران خواست نسبت به رفع عیوب وسایط نقلیه جدّیت و اهتمام لازم را داشته باشند و ایمنی خود و همکاران را در مخیط کار در اولویت قرار دهند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده