رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹
  • کد خبر : ۴۸۸۸۶
  • چاپ خبر : آیین درختکاری به یاد شهدا در پارک آبشار بافق
گزارش تصویری:

آیین درختکاری به یاد شهدا در پارک آبشار بافق

به مناسبت سالروز بزرگداشت شهدا،آیین درختکاری در پارک آبشار بافق عصر امروز با حضور خانواده معظم شهدا برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق،همزمان با 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا وهفته منابع طبيعي و محيط زيست، آیین درختکاری به نام شهدا عصر امروز  با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران […]

به مناسبت سالروز بزرگداشت شهدا،آیین درختکاری در پارک آبشار بافق عصر امروز با حضور خانواده معظم شهدا برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق،همزمان با 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا وهفته منابع طبيعي و محيط زيست، آیین درختکاری به نام شهدا عصر امروز  با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و شهردار بافق برگزار شد.

سید علی نوروززاده،شهردار بافق درگفتگویی کوتاه با خبرنگار آفتاب پیرامون این آیین گفت: امروز با حضور مردم،مسئولین و خانواده های معظم شهدای بافق مراسم درختکاری به نام شهدا برگزار شد تا ضمن گرامیداشت یاد این مجاهدان،فرهنگ سازی در جهت حفظ و گسترش فضای سبز با کاشت نهال های مثمر صورت گیرد.

وی با بیان اینکه سومین سال متوالی است که این اتفاق در شهر بافق و مجموعه تفرجگاه آبشار میفتد،خاطر نشان کرد: امسال بیشترین سطح در بحث کاشت گل جدا از فضای سبز داشته ایم. بالغ بر 6 هکتار از سطح شهر در نقاط مختلف به صورت جداگانه و یا  کنار درختان به کاشت گل برای زیباسازی فضای شهر انجام گرفته است.

شایان ذکر است،500 اصل درخت از انواع مرکبات مثمر در جمعه گذشته بین نمازگزاران توزیع شد.

عکس: بهنام باباییان و محمود تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده