رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
  • کد خبر : ۴۹۰۶۲
  • چاپ خبر : اسقرار اکیپ سیار خونگیری در خانه معلم بافق
معاون فرماندار:

اسقرار اکیپ سیار خونگیری در خانه معلم بافق

معاون فرماندار گفت: طی درخواست و هماهنگی با اداره کل انتقال خون در یزد یک اکیپ 12 نفره جهت خونگیری در خانه معلم بافق مستقر خواهد شد. به گزارش آفتاب بافق، به منظورترویج حس انسان دوستی و افزایش مشارکت اقشار مختلف جامعه درکارهای خداپسندانه از جمله اهدای خون،اکیپ سیار خونگیری با مساعدت فرمانداری و همکاری شبکه […]

معاون فرماندار گفت: طی درخواست و هماهنگی با اداره کل انتقال خون در یزد یک اکیپ 12 نفره جهت خونگیری در خانه معلم بافق مستقر خواهد شد.

به گزارش آفتاب بافق، به منظورترویج حس انسان دوستی و افزایش مشارکت اقشار مختلف جامعه درکارهای خداپسندانه از جمله اهدای خون،اکیپ سیار خونگیری با مساعدت فرمانداری و همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان در خانه معلم بافق مستقر خواهد شد.

علی طالعی،معاون فرماندار بافق پیرامون این امر گفت: طی درخواست و هماهنگی با اداره کل انتقال خون در یزد یک اکیپ 12 نفره جهت خونگیری از روز شنبه 96/12/26 به مدت 2 روز در خانه معلم بافق مستقر خواهد شد

وی افزود: داوطلبین می توانند جهت اهدای خون از ساعت 8 صبح الی 14 عصر به محل استقرار این تیم سیار مراجعه کنند.

معاون فرماندار با اشاره به اینکه اهدای خون، اهدای زندگی است، اظهار کرد: این امر موجب تضمین سلامتی افراد خواهد شد بنابراین توصیه می کنیم مردم اقدام به اهدا خون کنند.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده