رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
  • کد خبر : ۴۹۳۰۳
  • چاپ خبر : جمع آوری زباله های ورودی شهر جهت استقبال از گردشگران نوروزی

جمع آوری زباله های ورودی شهر جهت استقبال از گردشگران نوروزی

گروهی از مردم به صورت خودجوش روز گذشته اقدام به جمع آوری زباله های ورودی شهر جهت زیبا سازی فضا و استقبال از گردشگران نوروزی کردند. به گزارش آفتاب بافق، صدای پای بهار اندک اندک به گوش می رسد و گردشگران نوروزی خود را برای مسافرت به نقاط دیدنی کشور آماده می کنند. ورودی هر […]

گروهی از مردم به صورت خودجوش روز گذشته اقدام به جمع آوری زباله های ورودی شهر جهت زیبا سازی فضا و استقبال از گردشگران نوروزی کردند.

به گزارش آفتاب بافق، صدای پای بهار اندک اندک به گوش می رسد و گردشگران نوروزی خود را برای مسافرت به نقاط دیدنی کشور آماده می کنند. ورودی هر شهرستان به عنوان پیشانی آن شهر مورد توجه و دقت مسافران و رهگذران است که باید نسبت به زیباسازی و بهسازی آن اقدام‌های اساسی صورت گیرد.

گروهی از مردم بافق به صورت خودجوش روز گذشته اقدام به جمع آوری زباله های ورودی شهر جهت زیبا سازی فضا و استقبال از گردشگران نوروزی کردند.

خانم پورامینی یکی از اعضای گروه هدف از انجام این کار را توجه به اهمیت کار پاکبانان و یه حرکت خودجوش مردمی برای داشتن شهری زیبا در جهت استقبال از فصل بهار و مسافران نوروزی دانست.

وی با دعوت از همشهریان راغب به این امر، افزود: ورودی هر شهر به عنوان اولین و آخرین سکانسی است که مخاطب با آن مواجه می شود و در واقع نوعی فرهنگ و هویت ملی مردم را به نمایش می گذارد. بخش عمده تصویر شهر در لحظه ورود به آن شکل می گیرد و به گونه ای نقش شخصیت شهر را ایفا می کند، لذا توجه به این موضوع امری ضروری است.

 

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده