رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
  • کد خبر : ۴۹۳۱۰
  • چاپ خبر : برگزاری جشن افتخار بیست وچهارم در یزد / بافق رتبه دوم در مراسم افتخار بیست وچهارم را کسب نمود

برگزاری جشن افتخار بیست وچهارم در یزد / بافق رتبه دوم در مراسم افتخار بیست وچهارم را کسب نمود

دانش آموزان بافقی در کنکور سراسری  سال ۹۶ از بین ۱۴ منطقه و شهرستان استان یزد رتبه دوم ” تراز علمی پذیرفته شدگان کنکور سراسری ” را کسب نمودند . به گزارش آفتاب بافق؛ در مراسمي با حضور مسئولان استان از اين افتخار آفرينان و همچنين مدال آوران المپيادها و برگزيدگان جشنواره خوارزمي تجليل شد. […]

دانش آموزان بافقی در کنکور سراسری  سال ۹۶ از بین ۱۴ منطقه و شهرستان استان یزد رتبه دوم ” تراز علمی پذیرفته شدگان کنکور سراسری ” را کسب نمودند .

به گزارش آفتاب بافق؛ در مراسمي با حضور مسئولان استان از اين افتخار آفرينان و همچنين مدال آوران المپيادها و برگزيدگان جشنواره خوارزمي تجليل شد.

رنجبر مدیر آموزش وپرورش گفت : دانش آموزان بافقی در کنکور سراسری  سال ۹۶ از بین ۱۴ منطقه و شهرستان استان یزد رتبه دوم ” تراز علمی پذیرفته شدگان کنکور سراسری ” را کسب نمودند .

رنجبر افزود: به همین مناسبت روز پنجشنبه ۹۶/۱۲/۲۴در مراسم جشن افتخار بیست وچهارم تندیس و لوح سپاس از سوی استاندار یزد و مدیر کل آموزش و پرورش استان به آموزش و پرورش شهرستان بافق اهدا گردید .

لازم به ذکر است شهرستان میبد رتبه اول را در این زمینه کسب کرده است .

در این مراسم از خانم تقوی دانش آموخته دبیرستان دخترانه علوم و معارف اسلامی صدرا به عنوان دانش آموز برتر شهرستان در کنکور سراسری سال ۹۶ تجلیل شد.

وی از تلاش و همت تمامی معلمان ، دانش آموزان، اولیای آنها ، مسئولین شهرستان، عوامل اجرایی مدارس، معاونین و کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش که در کسب این رتبه نقش داشته اند تقدیر و تشکر نمود .

مدير کل آموزش و پرورش استان يزد در اين مراسم با ارائه آمار و گزارش از عملکرد اين اداره کل گفت : در کنکور 96 از 14 هزار و 500 نفر شرکت کننده از استان يزد  ،51 در صد از آنها در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي پذيرفته شده اند.

دانافر افزود : استان يزد در گروه رياضي با 82 درصد قبولي رتبه اول ،در گروه تجربي با 54 درصد قبولي رتبه اول و در گروه انساني با 71 درصد قبولي رتبه نخست را بدست آورده است.

وي دلسوزي معلمان ، ايجاد شرايط مناسب تحصيلي و ارتقا کيفيت ، تلاش و جديت معلمان و دانش آموزان در تحصيل علم و پژوهش را از دلايل موفقيت دانش آموزان يزدي در کسب اين موفقيت برشمرد.

در اين جشن بزرگ همچنين از معلمان و والدين اين دانش آموزان تجليل و با اهدای لوح سپاس از زحمات آنها قدرداني شد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده