رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸
  • کد خبر : ۴۹۴۷۰
  • چاپ خبر : سال 97 نوید بخش جهشی نو در توسعه همه جانبه بافق است
فرماندار بافق:

سال 97 نوید بخش جهشی نو در توسعه همه جانبه بافق است

محمد زاده رحمانی گفت: در سال 97 ما شاهد تکمیل زیر ساخت های شهرستان بافق و افتتاح فاز آزمایشی گندله سه چاهون خواهیم بود. همچنین چند محور ارتباطی به بهره برداری خواهد رسید و شبكه فاضلاب شهری نیز  پيشرفت قابل توجهي مي كند كه همه این اقدامات در سال پیش رو  نوید بخش جهشی نو […]

محمد زاده رحمانی گفت: در سال 97 ما شاهد تکمیل زیر ساخت های شهرستان بافق و افتتاح فاز آزمایشی گندله سه چاهون خواهیم بود. همچنین چند محور ارتباطی به بهره برداری خواهد رسید و شبكه فاضلاب شهری نیز  پيشرفت قابل توجهي مي كند كه همه این اقدامات در سال پیش رو  نوید بخش جهشی نو در توسعه همه جانبه شهرستان بافق است.

به گزارش آفتاب بافق، جلسه پایانی شورای اداری شهرستان بافق در سال 1396 صبح امروز با حضور مسئولین ادارت و ارگان ها در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

در این جلسه که با موضوع خدمات سفرهای نوروزی به گردشگران و مسافرین تشکیل شده بود، محمد زاده رحمانی، فرماندار بافق در گفتگو با خبرنگار افتاب گفت: خوشبختانه بافق امروز به یکی از نقاط هدف گردشگری و هم مقصد گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شده است به همین جهت لازم هست حداکثر تلاش لازم را به عمل آوریم تا مسافرانی که به قصد سیاحت و یا زیارت وارد شهرستان می شوند با رضایت کامل و خاطره خوش از این شهر خارج شوند و این امر سبب تشویق آنان به سفر دوباره در سال های آینده به بافق شود.

وی در ادامه به بیان مهمترین اقدامات اتفاق افتاده در سال 96 پرداخت و گفت: در سال 96 اقدامات قابل توجهی در همه زمینه هاانجام گرفته است و ما به هر حوزه که دقت كنيم، شاهد پیشرفت های خوبی در آن بحث خواهیم بود.

زاده رحمانی بخشی از اقدامات انجام گرفته را به شرح زیر بیان کرد:

– در حوزه سلامت، کاهش قابل توجه بیماری سالک

– در بحث راهسازی،هم جاده بافق – رفسنجان و هم مسیر بافق  به یزد بعد سال ها از رکود خارج شد.

– در بحث ریلی، 2  خطه کردن راه آهن و بهسازی ایستگاه های بافق و مبارکه

 – در بحث مخابرات، اجرای فیبر نوری

– در بحث گاز، اتمام گازرسانی به محلات بافق و شروع عملیات گازرسانی به روستای سبز دشت و حاشیه بافق

– در صنایع جوار معدنی، پیشرفت 50 درصدی گندله سه چاهون،شروع چند طرح معدنی و افتتاح اولین طرح گندله سازی بخش خصوصی

فرماندار بافق سال 97 را نوید بخش جهشی نو در توسعه همه جانبه بافق دانست و عنوان کرد: در سال 97 ما شاهد تکمیل زیر ساخت های شهرستان بافق و افتتاح فاز آزمایشی گندله سه چاهون خواهیم بود. همچنین چند محور ارتباطی  به بهره برداری خواهد رسید و در مجموع این اقدامات،  نوید بخش جهشی نو در توسعه همه جانبه شهرستان بافق است.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده