رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 2 فروردین 1397 - 12:42
  • کد خبر : ۴۹۷۵۷
  • چاپ خبر : سفر به روستای باقر آباد بافق / گردشگاه بابا عسکر در باقر آباد بافق میزبان گردشگران و مسافران نوروزی
گزارش تصویری:

سفر به روستای باقر آباد بافق / گردشگاه بابا عسکر در باقر آباد بافق میزبان گردشگران و مسافران نوروزی

روستای باقر آباد شهرستان بافق در دومین روز از فروردین ماه 97 آماده پذیرایی و استقبال از گردشگران و مسافرین نوروز است. به گزارش آفتاب بافق،سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بافق به مناسبت ایام نوروز اقدام به نامگذاری هر روز به یکی از مناطق گردشگری این شهرستان نموده است. امروز با اختصاص و نامگذاری 2 […]

روستای باقر آباد شهرستان بافق در دومین روز از فروردین ماه 97 آماده پذیرایی و استقبال از گردشگران و مسافرین نوروز است.

به گزارش آفتاب بافق،سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بافق به مناسبت ایام نوروز اقدام به نامگذاری هر روز به یکی از مناطق گردشگری این شهرستان نموده است.

امروز با اختصاص و نامگذاری 2 فروردین 97 به روستاهای باقرآباد و صادق آباد،فرصتی مناسب برای مسافران و گردشگران نوروزی شهرستان و سایر نقاط کشور فراهم شده است تا از مکان های دیدنی و گردشگری این 2 روستا بازدید کنند تا لحظات شاد و مفرحی را سپری کنند.

مرتضی رنجبر،دهیار روستای باقرآباد با اعلام اینکه گردشگاه بابا عسکر در این منطقه برای استقبال و پذیرایی گردشگران نوروزی ایجاد شده است،گفت: کلیه همشهریان و مسافرین نوروزی می توانند ضمن بازدید از مکان های گردشگری و زیبای این روستا مانند برج باقرآباد،قلعه باقرآباد،آسیاب گاوی،دنگ خانه و نخلستان های آن با حضور در گردشگاه باباعسکر طعم دلچسب یک لیوان چای آتشی،آش محلی و نان تازه را بچشند.

شایان ذکر است،روستای صادق آباد بافق یکی دیگر از نقاط زیبا و تفریحی این شهرستان است که امروز به آن اختصاص داده شده است و گردشگران می توانند با سفر به این روستا و کویر کاراکال آن لحظات به یاد ماندنی و شادی را برای خود به ارمغان آورند.

 

عکس: م.تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده